14 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія ZoolaTech – новий учасник Львівського ІТ Кластера

ZoolaTech – cервісна компанія з розробки програмного забезпечення, UX/UI, кібербезпеки та підтримки продуктів у галузях роздрібної торгівлі, електронної комерції, фінансових технологій, будівництва, медіа, розваг, подорожей та гостинності. Компанія спрощує життя бізнесам, створюючи додатки, сайти або будуючи всі системи з нуля.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Пало-Альто, з офісами у Києві, Гвадалахарі та Вроцлаві. Сьогодні команда ZoolaTech 450 людей, які працюють в усіх великих містах України, Європи та Латинської Америки. 

Історія ZoolaTech розпочалася 5 років тому. У 2017 році, Денис Рогов і Роман Каплун, фаундери та власники ZoolaTeсh, вирішили створити компанію, у якій клієнти та співробітники діють як партнери і розділяють спільні цілі та цінності.


З початку повномасштабної війни Росії проти України, ZoolaTech підтримує Україну одноголосною проукраїнською позицією та допомогою. Компанія спрямувала $800 000 на благодійні запити; підтримє військових та надає гуманітарну допомогу. 

“Ми раді приєднатися до Львівського IT Кластера. Сподіваємося на плідне партнерство, обмін досвідом та спільний розвиток технологічної галузі міста та України. Важливо об’єднуватися та продовжувати працювати разом задля перемоги України, показуючи іноземним партнерам, що Україна залишається все тим ж лідером в ІТ-секторі і місцем, де працюють талановиті розробники, впроваджуючи надсучасні технології” – зазначає Роман Каплун, СEO та Co-Founder ZoolaTech.

“Співпраця з ІТ-компаніями, які знають потреби бізнесу і готові до спільної роботи над впровадженням найсучасніших практик в спільноті – це гордість нашого Кластера, і ми дуже раді вітати ZoolaTech у цьому колі однодумців. Впевнений, що вклад їх потужної команди неможливо переоцінити, тому чекаємо нагоди долучитись до спільних проєктів”  – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія ZoolaTech – новий учасник Львівського ІТ Кластера

ZoolaTech – cервісна компанія з розробки програмного забезпечення, UX/UI, кібербезпеки та підтримки продуктів у галузях роздрібної торгівлі, електронної комерції, фінансових технологій, будівництва, медіа, розваг, подорожей та гостинності. Компанія спрощує життя бізнесам, створюючи додатки, сайти або будуючи всі системи з нуля. Штаб-квартира компанії знаходиться в Пало-Альто, з офісами у Києві, Гвадалахарі та Вроцлаві. Сьогодні команда ZoolaTech […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/kompaniya-zoolatech-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd8232e177e.png
Скопійовано!