28 Грудня, 2023
Час читання: 3 хв.

Корпоративна соціальна відповідальність ІТ-компанії Boosta: підсумки 2023-го року

Майбутнє залежить від конкретних дій кожної людини, кожного бізнесу та кожної організації. Саме тому всі прогресивні компанії намагаються долучитися до ініціатив, що впливають на загальний добробут суспільства.

Міжнародна ІТ-компанія Boosta також розуміє важливість корпоративної соціальної відповідальності, саме тому компанія та їїі фахівці активно підтримують та долучаються до важливих проєктів. Про те, що вдалося реалізувати Boosta у 2023 році читайте нижче.

Повномасштабна війна об’єднала усю країну в боротьбі проти російського вторгнення.  Саме тому велика кількість ініціатив компанії спрямована саме на підтримку України на економічному та інформаційному фронтах.

 • Уже другий рік в Boosta функціонує ініціатива Ukrainian Victory Support, за допомогою якої компанія щомісячно виділяє кошти на волонтерські збори своїх фахівців чи їхніх близьких. У 2023 році компанії вдалося долучитися до 254 таких зборів з загальною сумою внесків 1,256,200 грн.
  До речі, саме цей проєкт став фіналістом премії HR PRO Awards у номінації “Стійкість та благодійність”.
 • Окрім того, в Міжнародний день боротьби за права жінок компанія направила кошти, що планувала витратити на привітання колег жіночої статті, благодійним організаціям “Землячки”, “Фонд Маша” та “Kolo”.
 • Boosta організувала збір одягу та передала власний мерч проєкту “Одягни пораненого”, у рамках якого волонтери перешивають одяг, аби поранені військові могли одягнути речі безболісно попри поранені частини тіла. 
 • Також компанія передала багато таких корисних речей як пледи, термочашки та інше на потреби Збройних Сил України.

Окрім того, у рамках щорічної благодійної акції Charity Mykolay Boosta зібрала 370 000 грн на закупівлю ліків для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Також компанія підтримувала різні благодійні організації не лише коштами, а саме: 

 • передала п`ять ноутбуків громадській організації “Майстерня мрії”, місією якої є соціалізація молоді з ментальною інвалідністю; 
 • організувала збір одягу, іграшок, постільної білизни та посуду й передала зібрані речі в Міжнародний благодійний фонд Гарних справ; 
 • передала власне канцелярське приладдя в благодійний фонд “YangolyUA” та посуд у фонд “Кенгуруш”; 
 • фахівці компанії відвідали Patron Pet Center – перший в світі центр адопції тварин унікального формату, де допомогли з вигулюванням собак. Окрім того, Boosta долучилася до підтримки центру фінансово та переказала кошти на їхню банку. 

Окремим важливим напрямом роботи Boosta є освітні ініціативи. 

 • Ще в березні 2022 компанія відкрила безкоштовний доступ до усіх курсів Boosta Academy для українців і наразі курс “Customer Care: Support & Sales” досі залишається у відкритому доступі. Це прекрасна можливість освоїти нову професію та розпочати свою кар`єру. 
 • Окрім того, Boosta долучилася до участі в курсі «‎‎Сучасні креативні професії. Діджитал маркетинг» від Deeds4kids. У заході взяли участь діти благодійного проєкту “Дитинство без війни”, який з початку війни евакуював вже понад 2700 дітей-сиріт, а також осіб, що їх супроводжували. Спеціалісти компанії Boosta познайомили дітей зі професіями у сфері SEO та лінкбілдингу. 
 • Аби підтримати українок, що втратили роботу внаслідок повномасштабної війни, фахівці Boosta долучилися до проєкту “Women For The Future”, а саме – стали менторами на курсі з самопрезентації та ведення успішних перемовин з роботодавцями. 
 • 11 представників Boosta долучилися як спікери до 15 профільних навчальних заходів: конференцій, освітніх вебінарів та мітапів.

Також компанія продовжила працювати в напрямі роботи зі студентами та молодими фахівцями:

 • запустила програму стажування для рекрутерів;
 • долучилася до понад 15 партнерських заходів для молоді;
 • фахівці Boosta провели 10 лекцій та семінарів про дизайн, діджитал-маркетинг, розробку та інше в українських університетах. 

“Соціальна відповідальність бізнесу – це не забаганка, а вимога нашого часу. Кожна свідома компанія повинна докладати максимум своїх зусиль, аби робити світ навколо кращим. Тож у 2023 році ми в Boosta багато працювали. Працювали на перемогу, донатили, волонтерили, підтримували освітні ініціативи та створювали власні. Віримо в те, що кожен крок, навіть дуже маленький, впливає на наше сьогодні та наше завтра. Обіцяємо, що 2024 рік не стане виключенням.” – коментує Анастасія Говорун, Head of Communications у Boosta. 

Поділитися статтею:
Корпоративна соціальна відповідальність ІТ-компанії Boosta: підсумки 2023-го року

Майбутнє залежить від конкретних дій кожної людини, кожного бізнесу та кожної організації. Саме тому всі прогресивні компанії намагаються долучитися до ініціатив, що впливають на загальний добробут суспільства. Міжнародна ІТ-компанія Boosta також розуміє важливість корпоративної соціальної відповідальності, саме тому компанія та їїі фахівці активно підтримують та долучаються до важливих проєктів. Про те, що вдалося реалізувати Boosta […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/boosta-csr.jpg
Скопійовано!