27 Квітня, 2020
Час читання: 2 хв.

Lviv IT Jazz Переноситься на 2021 Рік

Щорічна конференція Lviv IT Jazz, яка відбувається в рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest та збирає бізнес лідерів, інвесторів і представників влади для обговорення ключових питань ІТ-індустрії, переноситься у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Lviv IT Jazz Conference відбувається під час найбільшого джаз-фестивалю країни Leopolis Jazz Fest, де Львівський ІТ Кластер є багаторічним партнером та спонсором. Цього року подію було заплановано на 26 червня. Ювілейний Х Фестиваль Leopolis Jazz був запланований на 25-29 червня 2020 року у Львові. За повідомленням організаторів, нові дати фестивалю – 24-28 червня 2021 року.

«Можливість лежить десь посередині проблеми, яка у Вас виникла», – говорив Альберт Ейнштейн і ми знайшли цю можливість – не скасувати ювілейний фестиваль, а перенести його на рік. Вже розпочато підготовку до фестивалю у 2021 році і ми зараз ведемо переговори з музикантами. Сподіваємося, що програма 2020 року буде повністю реалізована у 2021 році», – повідомив арт-директор Leopolis Jazz Fest Олексій Коган.

«Ми переносимо конференцію Lviv IT Jazz, метою якої є розвиток співпраці технологічної індустрії з державним сектором, адже зараз необхідно проявити відповідальність та подбати про здоров’я та благополуччя наших близьких та громадян міста та країни. Натомість наш організаційний комітет активно працює над проєктом United for Health, щоб запобігти розповсюдженню COVID-19 та допомогти Львову та області у боротьбі з пандемією» – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Нагадаємо, у 2019 році Lviv IT Jazz відбувся 28 червня у Lem Station, за адресою Вітовського, 57. Захід зібрав близько 200 ІТ-підприємців, інвесторів, політичних діячів та міжнародних експертів для обговорення розвитку тех-підприємництва в Україні та перспектив українського бізнесу. На ексклюзивній події Lviv IT Jazz презентували два важливих для української ІТ-індустрії проєкти: відбулося підписання договорів з майбутніми резидентами Innovation District IT Park у Львові та запуск першого клубу ангельських інвесторів у Львові –  Lviv Tech Angels.

У неформальній атмосфері під акомпанемент джазової музики учасники Lviv IT Jazz взяли участь в панельних дискусіях за участю Павла Шеремети, засновника проєкту Proryv.in.ua та члена Наглядової Ради Raiffeisen Bank Aval; Данила Білака, члена наглядової ради Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest; Марини Петров, заступника голови ЄБРР в Україні та ін.

Lviv IT Jazz Conference – це нетворкінг-подія С-рівня, яка об’єднує представників найбільших ІТ-компаній, інвестиційних фондів та бізнесу. Конференція стала платформою для комунікації між ІТ, інвесторами та урядом. Кожного року підприємці львівської ІТ-індустрії, провідні українські та міжнародні експерти та представники влади збираються для обговорення можливостей розвитку ІТ-індустрії у Львові та Україні.
Поділитися статтею:
Lviv IT Jazz Переноситься на 2021 Рік

Щорічна конференція Lviv IT Jazz, яка відбувається в рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest та збирає бізнес лідерів, інвесторів і представників влади для обговорення ключових питань ІТ-індустрії, переноситься у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Lviv IT Jazz Conference відбувається під час найбільшого джаз-фестивалю країни Leopolis Jazz Fest, де Львівський ІТ Кластер є багаторічним партнером та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lviv-it-jazz-d0bfd0b5d180d0b5d0bdd0bed181d0b8d182d18cd181d18f-d0bdd0b0-2021-d180d196d0ba_62f86d88b8ec8-scaled.jpeg
Скопійовано!