11 Вересня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер долучився до меморандуму про відновлення Криму

Меморандум щодо відновлення та розвитку підприємництва на Кримському півострові після його деокупації передбачає створення на півострові одного технологічних центрів Східної Європи, розвиток інфраструктури, поверненням інвестицій, туристів і свободи говорити та діяти. Львівський ІТ Кластер, як найбільше в Україні галузеве об’єднання ІТ-компаній, долучається до розвитку Криму після деокупації.

Роки російської окупації перетворили Крим на військовий плацдарм, знищивши соціальну, культурну та економічну сфери півострова. Спільнота Львівського ІТ Кластера переконана у тому, що Крим повернеться в Україну. Відтак, надає свою рішучу підтримку цілей, закріплених у Меморандумі.  

“За понад 10 років діяльності Кластера, нам вдалося сформувати у Львові потужний технологічний хаб: трансформація тех-освіти, галузеві дослідження, профільні події та конференції, які відкривають українське ІТ світу це лише невелика частина нашого досвіду. І ми готові цей досвід імплементувати у Криму після його деокупації, щоб створити на півострові потужний технологічний кластер”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

До спільноти Львівського ІТ Кластера входять понад 270 ІТ-компаній різного розміру та спрямування. Тому експертиза та візія її учасників допоможе  зробити Крим кращим, ніж він був. Адже російська окупація ізолювала півострова від економічних та технологічних процесів світу. До меморандуму вже приєдналися компанії-учасниці Кластера: SoftServe, EPAM, Genesis, Sigma Software, SQUAD, Luxoft та інші.

“За цими зобов’язаннями стоїть готовність до реальних дій, які започаткують, без перебільшень, нову історію Криму. ІТ – адаптивна та стійка галузь, яка є важливо опорою у повоєнному відновлені України та зможе стати такою ж опорою в реінтеграції Криму”, – додає Святослав Кавецький, голова Наглядової ради Львівського ІТ Кластера.

Львівський ІТ Кластер вдячний учасникам спільноти за підтримку меморандуму про відновлення Криму та закликає інші компанії долучатися до ініціатив, які наближають нашу перемогу та деокупацію Криму.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер долучився до меморандуму про відновлення Криму

Меморандум щодо відновлення та розвитку підприємництва на Кримському півострові після його деокупації передбачає створення на півострові одного технологічних центрів Східної Європи, розвиток інфраструктури, поверненням інвестицій, туристів і свободи говорити та діяти. Львівський ІТ Кластер, як найбільше в Україні галузеве об’єднання ІТ-компаній, долучається до розвитку Криму після деокупації. Роки російської окупації перетворили Крим на військовий плацдарм, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/novina_kopiya-1.png
Скопійовано!