3 Серпня, 2020
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер Об’єднав Рекордну Кількість – 100 Компаній

Ми раді повідомити, що до Львівського ІТ Кластера приєдналася компанія, яка стала 100-м учасником. Відтак, спільнота ІТ компаній Кластера стала найбільшою серед технологічних асоціацій та бізнес-об’єднань країни. За останні 9 років, від об’єднання кількох компаній, Кластер виріс до потужної та впливової бізнес-спільноти України, на рахунку якої безліч успішних проєктів, які змінюють місто та країну.

Діяльність Львівського ІТ Кластера спрямована на зміцнення позицій ІТ-індустрії на місцевому та державному рівнях, розвитку української технологічної освіти, інфраструктури та промоції Львова як міста, де розвиваються прогресивні технології. Серед найважливіших проєктів Кластера технологічна конференція IT Arena та бізнес-конференція Lviv IT Jazz. Крім цього, компанії Кластера беруть активну участь у модернізації та розробці нових бакалаврських програм в рамках проєкту IT Expert, а їхні ІТ-спеціалісти розповідають школярам про можливості в ІТ в рамках проєкту IT Future. З 2016 року 14 інноваційних бакалаврських програм було запущено у 3-х університетах Львова (НУ «Львівська Політехніка», ЛНУ ім. І.Франка та ЛДУБЖД), що є найбільшим показником в Україні.
100-members
«Кількість ІТ компаній у Львові зростає і наша спільнота так само збільшується. Львівський ІТ Кластер – прогресивна ком’юніті, яка прагне зробити наше місто таким комфортним для життя, як провідні міста Європи, за допомогою розвитку інфраструктури та якісної технічної освіти. Перетнувши символічний рубіж у 100 компаній, ми впевнено тримаємо першість у переліку найбільших об’єднань технологічних компаній, тому перед нами велика кількість багатообіцяючих проєктів для розвитку ІТ-індустрії міста та країни». – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

«Львівський ІТ Кластер cуттєво виріс не тільки з позиції кількості учасників, але й масштабів проєктів. Ми готові ділитися досвідом з іншими технологічними кластерами і асоціаціями України, щоб не тільки розвивати ІТ-індустрію Львова,  але й допомагати Україні ставати технологічною країною». – зазначає Іван Бабічук, голова Наглядової ради Львівського ІТ Кластера.

Численні проєкти, які імплементує Кластер, були б неможливими без підтримки та активної участі ІТ компаній, які є учасниками організації. Львівський ІТ Кластер ініціює також масштабні зміни у Львові, серед яких будівництво Innovation District IT Park, технологічного центру для 10 000 ІТ-спеціалістів; вивчає ІТ-ринок міста та його зміни в межах щорічного детального дослідження IT Research.


Нагадаємо, з березня цього року Львівський ІТ Кластер допомагає медикам та місту у боротьбі з поширенням COVID-19 в межах проєкту United for health. У Львові та області було запущено масове тестування населення та цільове тестування груп ризику, зокрема, медиків та журналістів, які працювали в час пандемії. Спільно з ІТ-компаніями міста, були закуплені спецкостюми для працівників ПЛР-лабораторій, була запущена програма страхування медиків Львова та області спільно з Львівською облдержадміністрацією, створена карта відслідковування поширення коронавірусу в області та місті, а також чат-бот для контролю здоров’я. У травні пройшов онлайн-хакатон Hack the New World, організований IT Arena, спільно з клубом інвесторів Lviv Tech Angels та компанією ELEKS, метою якого було знайти рішення, які б допомогли бізнесу та мешканцям Львова, пристосуватись до пост-карантинного життя. 

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Об’єднав Рекордну Кількість – 100 Компаній

Ми раді повідомити, що до Львівського ІТ Кластера приєдналася компанія, яка стала 100-м учасником. Відтак, спільнота ІТ компаній Кластера стала найбільшою серед технологічних асоціацій та бізнес-об’єднань країни. За останні 9 років, від об’єднання кількох компаній, Кластер виріс до потужної та впливової бізнес-спільноти України, на рахунку якої безліч успішних проєктів, які змінюють місто та країну. Діяльність […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bed0b1d194d0b4d0bdd0b0d0b2-d180d0b5d0bad0bed180_62f86ca3a91cc.png
Скопійовано!