7 Лютого, 2022
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер Оновив Умови Розміщення Публікацій на Інформаційних Платформах Спільноти

Львівський ІТ Кластер запроваджує політику справедливого доступу до комунікаційних платформ спільноти та надає можливість для публікацій компаніям, які не є учасниками Кластера.

Львівський ІТ Кластер постійно працює над тим, аби створювати проєкти та сервіси, які сприяють розвитку ІТ-індустрії Львова. Наша спільнота активно росте та розвивається і уже налічує 184 учасники. Ми радо ділимося новинами, досягеннями та подіями компаній на сайті Кластера, у соцмережах та на сторінках журналу ITID Lviv.


Для нас важливо, щоб кожен учасник спільноти мав рівний доступ до комунікаційних можливостей Кластера, тому ми запроваджуємо нову редакційну політику, яка передбачає чіткі та прозорі умови, на яких розміщуватимуться матеріали від компаній.

Умови розміщення публікацій для учасників Львівського ІТ Кластера

Кожна компанія незалежно від розміру має можливість розмістити на інформаційних ресурсах Кластера такі матеріали: 

Веб-сайт:

  • 1 новина/прес-реліз раз на місяць.
  • 1 подію (у форматі новини або прес-релізу) один раз на місяць. Інформацію слід надіслати щонайменше за два тижні до події. 
  • Репост новини на сторінці Кластера у Facebook (Необхідно надати текст поста)

Журнал ITID Lviv:

  • Публікація статті від компанії двічі на рік.
  • Інтерв’ю раз на два роки

Матеріали у журнал ITID Lviv надаються англійською мовою, відповідно до теми випуску та згідно редакційної політики журналу. Усі матеріали мають бути погоджені командою журналу. Більше про правила співпраці, вимоги до публікацій і зображень та види контенту читайте за посиланням.

Усі розміщення матеріалів поза квотою (як на веб-сайті, так і у журналі ITID Lviv) компанія може робити на загальних умовах для не учасників Львівського ІТ Кластера.

Правила надання матеріалів

Усі тексти для веб-сайту надаються українською і англійською мовами. Публікація тексту в одному мовному варіанті неможлива. Довжина новини/прес-релізу не має перевищувати 550 слів та бути меншою за 350 слів.

Рекомендована довжина тексту для допису у Facebook – 100 слів.

Умови публікації матеріалів компаній, які не є учасниками Кластера

Львівський ІТ Кластер надає можливість для публікації новин, заходів для компаній, які не є учасниками Кластера. Усі тексти для веб-сайту надаються українською і англійською мовами. Довжина новини/прес-релізу не повинна перевищувати 550 слів та бути меншою за 350 слів. 

Львівський ІТ Кластер надає інформаційну підтримку великим форумам, конференціям, фестивалям, що сприяють розвитку технологічної сфери України за умови надання особливих умов участі учасникам і партнерам Львівського ІТ Кластера. Тематика заходу має збігатись з основними темами, що висвітлюються на сайті Львівського ІТ Кластера. 

Публікація матеріалів від компаній, які не є учасниками Львівського ІТ Кластера – платна. Залежно від потреб, можна обрати один з пакетів інформпослуг, який включає  різні опції: від публікації новини на сайті до включення її в щомісячну розсилку чи публікації статті у журналі ITID Lviv. Детальніше про кожен пакет та його вартість, читайте за посиланням.

Безкоштовна підтримка подій доступна у випадках, якщо йдеться про некомерційні освітні заходи чи події, головною метою яких є покращення рівня ІТ-освіти в Україні, масштабні технологічні події на умовах інфопартнерства. Інформаційна підтримка включає:

  • публікація прес-релізу на сайті Львівського ІТ Кластера
  • публікація на Фейсбук сторінці (репост новини з сайту Кластера)
  • згадка у місячній email розсилці (опціонально за наявністю місць і залежно від дат)
  • публікація у Telegram канал ІТ Club за умови надання знижки учасникам більше 30%.

Матеріали для публікації надсилайте:

Маркетинг директору Юлії Козленко julia.kozlenko@itcluster.lviv.ua 

PR-менеджеру Вірі Качмар vira.kachmar@itcluster.lviv.ua

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Оновив Умови Розміщення Публікацій на Інформаційних Платформах Спільноти

Львівський ІТ Кластер запроваджує політику справедливого доступу до комунікаційних платформ спільноти та надає можливість для публікацій компаніям, які не є учасниками Кластера. Львівський ІТ Кластер постійно працює над тим, аби створювати проєкти та сервіси, які сприяють розвитку ІТ-індустрії Львова. Наша спільнота активно росте та розвивається і уже налічує 184 учасники. Ми радо ділимося новинами, досягеннями […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bed0bdd0bed0b2d0b8d0b2-d183d0bcd0bed0b2d0b8-d180d0be_62f8662ce0b1f.png
Скопійовано!