21 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер передав 24 військовій бригаді техніку та обладнання на понад 1,8 мільйона гривень

21 листопада, Львівський ІТ Кластер разом з Львівською ОВА передали 24 ОМБр імені Короля Данила протиударні ноутбуки, 3D принтери, дрони та термінали Starlink. Усе обладнання відправиться до військових, які зараз тримають оборону в найгарячіших точках на сході України.

Військові звернулися з запитом до Львівської військової обласної адміністрації. Оскільки Кластер і обласна адміністрація з перших днів повномасштабного наступу активно співпрацюють у питаннях безпеки регіону та підтримки військових, спільнота відгукнулась і на цей запит із закупівлі необхідної техніки.

“Були певні труднощі з замовленням ноутбуків, бо таких моделей в Україні не було. Але нам вдалося їх знайти за кордоном. Загалом сьогодні військові отримали десять терміналів Starlink, десять протиударних ноутбуків, три 3D принтери та п’ять дронів. Ми раді, що маємо можливість допомагати військовим і будемо робити це і надалі”, – зазначив Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Загальна вартість переданої техніки становить понад 1,8 мільйона гривень. Військові не розкривають деталей, але наголошують, що це підсилення додасть ворогу клопотів.

“Сучасна війна передбачає сучасні методи її ведення. Ми не можемо, як наш ворог, нехтувати життями військових. Саме техніка допомагає нищити противника та зберегти сотні життів наших захисників. І це обладнання справді нам допоможе”, – додає Іван Татауров, головний сержант мотопіхотного батальйону 24 ОМБр імені Короля Данила.

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький наголосив на важливості спільної праці влади та ІТ-сектору над підтримкою Збройних сил України. Він отримав від військових святкові подяки та прапор 24 бригади, який розробили на знак пошани до всіх, хто боронив і боронить Україну.

 

“Дякую Львівському ІТ Кластера за те, що завжди швидко відгукується на всі запити Львівської ОВА щодо потреб воїнів. Разом захистимо та підтримаємо тих, хто цілодобово захищає нашу державу. Нехай кожен захисник повернеться додому з перемогою!” – наголосив Максим Козицький.

Проєкт з підтримки військових 24 ОМБр імені Короля Данила отримав назву Dracarys, адже його суть теж пов’язана з тим, щоб ворог у повній мірі відчув силу вогню. Раніше Львівський ІТ Кластер передав області термінали Starlink для критичної інфраструктури регіону та військових. Та продовжує разом з Львівською ОВА працювати у межах проєкту SKY, який передбачає технічну модернізацію командного та аналітичного центрів Повітряного Командування “Захід”.

 

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер передав 24 військовій бригаді техніку та обладнання на понад 1,8 мільйона гривень

21 листопада, Львівський ІТ Кластер разом з Львівською ОВА передали 24 ОМБр імені Короля Данила протиударні ноутбуки, 3D принтери, дрони та термінали Starlink. Усе обладнання відправиться до військових, які зараз тримають оборону в найгарячіших точках на сході України. Військові звернулися з запитом до Львівської військової обласної адміністрації. Оскільки Кластер і обласна адміністрація з перших днів […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/lvivskyj-it-klaster-peredav-24-vijskovij-brygadi-tehniku-ta-obladnannya-na-ponad-18-miljona-gryven_63bd81f2743fd.jpeg
Скопійовано!