3 Травня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер передав 75 терміналів Starlink Львівській ОВА

3 травня у приміщенні Львівської військової адміністрації відбулася передача 75 терміналів Starlink. Системи зв’язку обласна влада передасть військовим.

Передача відбудеться в межах проєкту із забезпечення західного регіону України резервним доступом до інтернету, який втілює Львівський ІТ Кластер. Суть проєкту Starlink полягає у закупівлі великої партії терміналів Starlink для критичної інфраструктури у західних областях України.

“За час нашої співпраці з військовою адміністрацією, ми передавали Starlink на різні потреби, зокрема для об’єктів критичної інфраструктури, пунктів Незламності. Ці 75 терміналів підуть військовим. Вся наша спільнота рада долучитися до підтримки наших захисників. Вважаємо це своїм обов’язком. Нам приємно, що між Кластером та Львівською ОВА уже така відлагоджена співпраця. Це дає повну впевненість в тому, що ці Starlink підуть туди, де вони дійсно потрібні”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Загалом з першого дня повномасштабного вторгнення Львівський ІТ Кластер забезпечив найважливіші заклади та установи західного регіону України понад 1300 терміналами.

“Дякую Львівському ІТ Кластеру за чергову допомогу. Більшість проєктів, які ми реалізуємо спільно, спрямовані на допомогу цивільному населенню області, зокрема це встановлення камер спостереження, а також оновлення обладнання ПвК “Захід” для кращого захисту від ракет ворога. Завдяки ІТ Кластеру ми забезпечили цивільну інфраструктуру додатковими джерелами зв’язку. Starlink, які нам передали сьогодні, ми спрямуємо на потреби бригад, які перебувають на фронтових та прифронтових територіях. Ми постійно отримуємо запити від військових щодо покращення забезпечення зв’язком, тому усі Starlink, які ми отримали сьогодні, ми передамо військовим, щоб вони мали постійний доступ до інтернету та зв’язку за будь-яких умов”, – наголосив Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер передав 75 терміналів Starlink Львівській ОВА

3 травня у приміщенні Львівської військової адміністрації відбулася передача 75 терміналів Starlink. Системи зв’язку обласна влада передасть військовим. Передача відбудеться в межах проєкту із забезпечення західного регіону України резервним доступом до інтернету, який втілює Львівський ІТ Кластер. Суть проєкту Starlink полягає у закупівлі великої партії терміналів Starlink для критичної інфраструктури у західних областях України. “За […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/novyna_sajt.png
Скопійовано!