9 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер передав другий VR-тренажер для ПвК “Захід”

У межах проєкту SKY Львівський ІТ Кластер передав силам ППО західного регіону другий VR-тренажер, який імітує роботу ПЗРК “Ігла-1”. 

Проєкт SKY Львівський ІТ Кластер майже рік втілює спільно з Львівською ОВА та Повітряним командуванням “Захід”. Спільнота Кластера долучається до закупівлі необхідних засобів, обладнання, технологій для того, щоб посилити роботу ПвК “Захід”, яке боронить небо восьми областей заходу України. Цей VR-тренажер уже другий, який отримали військові. Його вартість становить 1 500 000 гривень. Частину витрат на його закупівлю покрила компанія Intellias. А загальна вартість проєкту SKY перетнула позначку в 15 902 880 гривень.

“Ми працюємо виходячи від запиту ПвК “Захід”. Компанії спільноти активно долучаються до підтримки, бо усі ми розуміємо важливість цього проєкту. Вкотре наголошу, що ми будемо підтримувати сили ППО до перемоги і після неї. Якщо у військових буде потреба у ще одному такому тренажері, ми зі своєї сторони зробимо усе можливе, щоб цю потребу закрити”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

VR-тренажер імітує роботу ПЗРК “Ігла-1”, дозволяє військовим удосконалити вміння та відпрацювати усі моменти, які виникають під час виконання завдань. Ця робота  вимагає від військового зібраності та впевненості. Навчання на такому тренажері допомагає набути цих якостей та постійно їх підтримувати на належному рівні, наголошують у Пвк “Захід”. Перевагою VR-тренажера є реалістичність. 

“Ми вдячні ІТ-спільноті та цивільно-військовій адміністрації за допомогу, яка приближує нашу перемогу. Ми відчуваємо цю допомогу: це не тільки тренажери, це і техніка, і обладнання. Дякуємо, що кожен наш запит знаходить відгук”, – додає Ігор Дорошко, заступник командувача Пвк “Захід”.

“Завдяки співпраці Кластера, Львівської ОВА та ПвК “Захід” наші діти, батьки можуть почуватися в безпеці. За понад рік повномасштабної війни ПвК «Захід» успішно ліквідували чимало ворожих цілей, завдяки своїм знанням та вмінням. А це сотні, а може і тисячі врятованих життів, об’єктів критичної та житлової інфраструктури” – підкреслив Максим Козицький, голова Львівської ОВА. 

Нагадаємо, що у січні Львівський ІТ Кластер передав обладнання та перший VR-тренажер силам ППО.

Проєкт SKY – одна з ініціатив напрямку Victory Projects, яку Кластер запустив на початку повномасштабного вторгнення. Мета SKY – допомогти з модернізацією Повітряного Командування “Захід”.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер передав другий VR-тренажер для ПвК “Захід”

У межах проєкту SKY Львівський ІТ Кластер передав силам ППО західного регіону другий VR-тренажер, який імітує роботу ПЗРК “Ігла-1”.  Проєкт SKY Львівський ІТ Кластер майже рік втілює спільно з Львівською ОВА та Повітряним командуванням “Захід”. Спільнота Кластера долучається до закупівлі необхідних засобів, обладнання, технологій для того, щоб посилити роботу ПвК “Захід”, яке боронить небо восьми […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/montazhna_oblast_1_kopiya-1.jpg
Скопійовано!