10 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер передав обладнання підрозділу ДСНС 

Спільнота Львівського ІТ Кластера продовжує підтримувати Збройні сили, правоохоронні органи, міську, обласну влади. 8 березня ІТ-спільнота передала обладнання та техніку для одного із загонів ДСНС у Львівській області.

Рятувальники другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Львівщини отримали техніку та обладнання, яке допомагатиме при ліквідації пожеж. Зокрема, це три пожежні тепловізори Flir K2. Цей підрозділ також долучається до ліквідації наслідків атак ворога у Львові. 

“Це обладнання допоможе при гасінні пожеж. Тепловізори допомагають побачити зону з найбільшою температурою. Відповідно, рятувальники розуміють куди акцентувати увагу. Це важливо при ситуаціях, коли все задимлено і не видно осередку пожежі. Ми вдячні ІТ-спільноті за підтримку ДСНС”, – зазначає Роман Алешко, начальник другого Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області.

Ініціатором допомоги надзвичайникам виступила компанія-учасниця Кластера Vector Software.

“Ми обговорювали всередині компанії кому ще можемо допомогти. Так і дійшли висновку, що було б добре підтримати наших ДСНСників. Оскільки їхня робота під повномасштабної війни теж складна та небезпечна. Ми долучаємося до багатьох проєктів Кластера, тому з цим запитом також звернулися до спільноти. І як результат, працівники підрозділу уже отримали все необхідне”, – додає Ігор Вершинін, СЕО Vector Software.

“Львівський ІТ Кластер продовжує працювати над тим, аби приблизити нашу перемогу. Зрозуміло, що сьогодні великий акцент на підтримці тих, які безпосередньо зараз на передовій. Але важливо пам’ятати про тих, які тут в тилу теж роблять не менш важливу роботу. Зокрема, ліквідовують наслідки обвалів та руйнувань через ракетні обстріли”, – наголосив Юрій Огоновський, заступник виконавчого директора Львівського ІТ Кластера.

Нагадаємо, у березні 2022 року, як відповідь на повномасштабне вторгнення, Львівський ІТ Кластер започаткував ініціативу Victory Projects. Вона спрямована на підтримку бізнесу, військової, критичної та цивільної інфраструктури, а також зміцнення безпеки регіону.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер передав обладнання підрозділу ДСНС 

Спільнота Львівського ІТ Кластера продовжує підтримувати Збройні сили, правоохоронні органи, міську, обласну влади. 8 березня ІТ-спільнота передала обладнання та техніку для одного із загонів ДСНС у Львівській області. Рятувальники другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Львівщини отримали техніку та обладнання, яке допомагатиме при ліквідації пожеж. Зокрема, це три пожежні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/sajt_2-dsns.png
Скопійовано!