22 Лютого, 2024
Час читання: 1 хв.

Львівський ІТ Кластер став фіналістом нацвідбору до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів

Львівський ІТ Кластер увійшов до п’ятнадцятки фіналістів, які отримали можливість приєднатися до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів (ЄЦІХ) у межах програми ЄС “Цифрова Європа”. 

Головна мета ЄЦІХ — просувати технології та інновації, а також здійснювати масштабні цифрові перетворення для розвитку малого та середнього бізнесу. Мережа вже об’єднує 228 інноваційних хабів по всій Європі, які активно співпрацюють один з одним, впроваджують спільні проєкти та обмінюються досвідом.

У ролі цифрового хабу Львівський ІТ Кластер, як найбільша асоціація технологічних компаній України, сприятиме цифровій трансформації малих та середніх підприємств, а також держустанов, для розвитку інновацій, покращення умов ведення бізнесу та збільшення конкурентоспроможності українських компаній на світових ринках. Як хаб Кластер працюватиме у сферах штучного інтелекту, машинного навчання, VR та AR, робототехніки, радіоелектроніки та цифрової освіти.

Зараз Кластер готує заявку для участі в другому етапі конкурсу. Переможців оголосять влітку цього року. Вони отримають грант на впровадження своїх проєктів. Загальний бюджет підтримки хабів в Україні за участі ЄС у межах конкурсу — 4,5 мільйона євро. 

Конкурс проводять в межах програми ЄС «Цифрова Європа», яку реалізує в Україні Міністерство цифрової трансформації за підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту та програми GIZ Ukraine «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства», що фінансується Урядом Німеччини.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер став фіналістом нацвідбору до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів

Львівський ІТ Кластер увійшов до п’ятнадцятки фіналістів, які отримали можливість приєднатися до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів (ЄЦІХ) у межах програми ЄС “Цифрова Європа”.  Головна мета ЄЦІХ — просувати технології та інновації, а також здійснювати масштабні цифрові перетворення для розвитку малого та середнього бізнесу. Мережа вже об’єднує 228 інноваційних хабів по всій Європі, які активно […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/iras4821.jpg
Скопійовано!