19 Вересня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер увійшов до Наглядової ради новоствореної спілки резидентів Дія.City

Одними з перших резидентів нового правового простору стали ініціатори створення Спілки, серед яких компанії-учасниці Львівського ІТ Кластера: EPAM, SoftServe, Sigma Software.

Спеціальний правовий і податковий режим для ІТ-галузі Дія.City офіційно стартував 8 лютого 2022 року, а вже 17 лютого була подана заявка на реєстрацію спілки резидентів задля ефективної комунікації з державою, міжнародними, національними партнерами та сталого розвитку простору в наступні 25 років. Повномасштабне вторгнення росії в Україну призупинило плани компаній-засновниць Спілки. Але 18 серпня 2023-го року відбулася офіційна реєстрація Громадської Спілки Дія Сіті. До правління організації увійшли представники компаній-засновниць: EPAM, SoftServe, Sigma Software, NIX і AltexSoft.

Львівський ІТ Кластер разом Асоціацією IT Ukraine, IT-комітетом EBA та Харківським ІТ Кластером долучилися до Наглядової ради Спілки. 

“Львівський ІТ Кластер є одним з найбільших та найбільш дієвих в Україні галузевих об’єднань тех-компаній. Ми маємо змогу чути потреби українських ІТ-компаній різного розміру та спрямування, розуміти їхні виклики та труднощі. Та на основі цього формувати рішення та проєкти, які позитивно впливають на середовище для розвитку ІТ-індустрії в Україні. Нам імпонує підхід кооперації закладений у архітектурі саме цього об’єднання резидентів Дія.City. Ми вважаємо цей підхід єдиним дієвим у формуванні права на представництво інтересів цілої ІТ-індустрії. Тому раді бути у Наглядовій раді Спілки. Львівський ІТ Кластер, як і інші почесні учасники Наглядової ради, завжди будуть відстоювати дотримання принципів належного самоврядування та рівності для всіх учасників спілки резидентів Дія.City.” , – зауважує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера. 

Метою діяльності Спілки є здійснення самоврядування резидентів Дія.City, стимулювання ділової взаємодії між ними, об’єднання зусиль резидентів Дія.City та ресурсів задля розвитку цифрової економіки в Україні та підвищення її інвестиційної привабливості.

Серед головних завдань, учасники виділяють:

  • популяризацію правового режиму Дія.City в Україні та за її межами;
  • підвищення якості освіти, розвиток талантів та сприяння розвитку професій у цифровій галузі України;
  • сприяння формуванню та реалізації державної політики щодо розвитку та функціонування правового режиму Дія.City;
  • участь у проведенні публічних консультацій та експертизі проєктів законів, що стосуються прав та інтересів резидентів Дія.Сіті, а також представництво та захист інтересів резидентів Дія. у взаємовідносинах з державними органами та міжнародними організаціями.

Приєднатися до Спілки можуть компанії-резиденти Дія.City, які отримали підтвердження свого статусу від Міністерства цифрової трансформації. Організація відкрита представникам усіх сфер тех-бізнесу – сервісного, продуктового, освітнього – для того, щоб забезпечити максимальну різноманітність та інклюзивність, а також максимальне врахування інтересів всіх представників ІТ-галузі.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер увійшов до Наглядової ради новоствореної спілки резидентів Дія.City

Одними з перших резидентів нового правового простору стали ініціатори створення Спілки, серед яких компанії-учасниці Львівського ІТ Кластера: EPAM, SoftServe, Sigma Software. Спеціальний правовий і податковий режим для ІТ-галузі Дія.City офіційно стартував 8 лютого 2022 року, а вже 17 лютого була подана заявка на реєстрацію спілки резидентів задля ефективної комунікації з державою, міжнародними, національними партнерами та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/novyna_kopiya-1.png
Скопійовано!