25 Жовтня, 2022
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер запускає дослідження зарплат на українському тех-ринку

IT Research: Salary Report – нове дослідження Кластера, яке має на меті проаналізувати зарплатні тенденції на ІТ-ринку України. Дані дослідження будуть корисні тех-компаніям, щоб розуміти ситуацію в розрізі винагород та компенсацій в тех-галузі, мати актуальні дані, на основі яких можна формувати бюджетну політику, бути конкурентним роботодавцем на ринку та формувати достойну винагороду працівникам і запобігати відтоку кадрів.

Львівський ІТ Кластер об’єднує понад 250 технологічних компаній і є найбільшою галузевою асоціацією. Це дає змогу отримати дані від безпосередніх гравців ринку та представити в аналітичному звіті не тільки загальні показники по ІТ-індустрії для різних посад, рівнів кваліфікації тощо. А й деталізувати їх у розрізі компаній, які представляють різні бізнес-моделі та розміри. Це дозволить власникам звіту точніше порівняти свою компанію з компаніями такого ж сегменту.

У дослідженні IT Research: Salary Report команда Кластера керується методологією, яка забезпечує високий рівень надійності даних рівня компенсацій ІТ-спеціалістів і передбачає участь компаній спільноти та надання власних фактичних даних.  Залучення до проєкту компаній, які представляють значну частку ринку за кількістю спеціалістів, дозволяє отримати найточніші дані, позбавлені типових неоднозначних трактувань результатів опитування ІТ-спеціалістів чи керування суто оцінками зарплатних очікувань кандидатів.

“Здобути якісну інформацію про ринок зарплат дуже не просто. Здебільшого це дані закриті під комерційною таємницею. Але для розвитку індустрії, особливо у таких складних умовах, які маємо сьогодні, важливо мати якомога точнішу інформацію. Це важлива основа, від якої залежить багато процесів в компанії. Особливо під час війни та в період відбудови. Львівський ІТ Кластер – найбільша технологічна спільнота, яка має багаторічний досвід проведення галузевих досліджень. Ми маємо достатньо експертизи, яка зробить ІT Research: Salary Report цінним та важливим продуктом, який стане корисним тех-компаніям. Дуже цінно, що учасники Кластера розуміють необхідність такого дослідження, довіряють нам і готові ділитися такими важливими даними”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Зазвичай подібні великі звіти аналітичні компанії презентують в основному раз на рік. У планах команди Львівського ІТ Кластера готувати ІT Research: Salary Report раз у пів року, аби постійно відстежувати динаміку на ринку зарплат. Крім того, час очікування з моменту збору даних до презентації звіту ІT Research: Salary Report буде коротшим, ніж в інших подібних дослідженнях. Адже команда обрала стратегію вузького фокусу на обробці та аналізі основних невід’ємних параметрів, які зазначили компанії-учасники спільноти.

Компанії, які готові долучитися до дослідження ІT Research: Salary Report та пройти опитування, отримають результати на спеціальних умовах. Якщо ваша компанія хоче взяти участь у проєкті або зацікавлена в його результатах, заповнюйте форму за посиланням нижче.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО IT RESEARCH: SALARY REPORT

Для додаткових питань щодо ІT Research: Salary Report звертайтесь до менеджерки дослідницьких проєктів Ярини Возняк: yaryna.voznyak@itcluster.lviv.ua

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер запускає дослідження зарплат на українському тех-ринку

IT Research: Salary Report – нове дослідження Кластера, яке має на меті проаналізувати зарплатні тенденції на ІТ-ринку України. Дані дослідження будуть корисні тех-компаніям, щоб розуміти ситуацію в розрізі винагород та компенсацій в тех-галузі, мати актуальні дані, на основі яких можна формувати бюджетну політику, бути конкурентним роботодавцем на ринку та формувати достойну винагороду працівникам і запобігати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/lvivskyj-it-klaster-zapuskaye-doslidzhennya-zarplat-na-ukrayinskomu-teh-rynku_63bd83001bd20.png
Скопійовано!