6 Грудня, 2021
Час читання: 2 хв.

Львівський IT Кластер Запускає Програму Підтримки Менторів

Завдяки оновленим навчальним програмам Львівського ІТ Кластера, понад 4 тисячі студентів у Львові отримують якісну профільну освіту, яка відповідає вимогам сучасного ринку. Опановувати тех-спеціальності студентам допомагають ментори – працівники компаній із Львівського ІТ Кластера. Для того, щоб їх підтримати, Кластер запускає програму підтримки наставників та закликає долучатися до спільноти менторів.

Менторська підтримка – важливий етап у навчанні. Спеціалісти діляться практичними знаннями й навичками із студентами. І власним прикладом мотивують їх до розвитку та самовдосконалення. Сьогодні близько сотні менторів допомагають студентам опанувати професію на 17 оновлених навчальних програмах.

Програма підтримки менторів має на меті поєднати інтереси та потреби менторів, компаній, які вони представляють та університетів, де діють навчальні програми. Це покращить розвиток ІТ-освіти у Львові. Також, Програма сприятиме зацікавленню спеціалістів зовнішнім менторством, популяризуватиме наставництво, як важливий етап розвитку працівника та допоможе розвинути спільноту менторства Львівського ІТ Кластера.

Переваги від Львівського ІТ Кластера: 

  1. Визнання ментора: сертифікати від ІТ Кластера, долучення до промо-активностей Кластера(стаття на сайті або у журналі ITID).
  2. Фото ментора на сайті навчальної програми та на сайті Кластера.
  3. Квиток на конференцію IT Arena.
  4. Брендоване худі “IT Cluster Mentors”.
  5. Участь в Mentors Community.

Mentors Community – неформальна спільнота ІТ-фахівців, які долучаються до менторства студентів навчальних програм Львівського ІТ Кластера. Кожен учасник може одночасно бути і ментором, і менті, оскільки ця спільнота покликана сприяти обміну досвідом наставництва, розвитку особистих навиків та нетворкінгу між однодумцями.

Переваги від Mentors Community: 

  1. Тренінги для менторів з розвитку soft skills, навчання по роботі з менті (зокрема з студентами).
  2. Консьєрж-сервіс для наставника від команди Львівського ІТ Кластера (щодо всіх питань, які стосуються навчального процесу).
  3. Нетворкінг та підтримка від менторів.

Переваги від ІТ-компаній, кожна компанія формує самостійно. Львівський ІТ Кластер рекомендує включати менторство зі студентами навчальних програм в матрицю росту ментора.

Запрошуємо ІТ компанії долучатись до Програми підтримки менторів за посиланням та впроваджувати якісні зміни в ІТ-освіти.

Компанії, які вже з нами:
GlobalLogic
Interlogic
Intellias
SoftServe

За більш детальною інформацією стосовно проєкту контактуйте з Юлією Цимбалою, керівником освітнього напрямку Львівського ІТ Кластера julia.tsymbala@itcluster.lviv.ua..

Поділитися статтею:
Львівський IT Кластер Запускає Програму Підтримки Менторів

Завдяки оновленим навчальним програмам Львівського ІТ Кластера, понад 4 тисячі студентів у Львові отримують якісну профільну освіту, яка відповідає вимогам сучасного ринку. Опановувати тех-спеціальності студентам допомагають ментори – працівники компаній із Львівського ІТ Кластера. Для того, щоб їх підтримати, Кластер запускає програму підтримки наставників та закликає долучатися до спільноти менторів. Менторська підтримка – важливий етап […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-it-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194-d0bfd180d0bed0b3d180d0b0d0bc_62f866fd05b3b.png
Скопійовано!