26 Лютого, 2022
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер Запускає Проєкти Протидії Новим Загрозам

Наша команда у безпеці і ми продовжуємо працювати без вихідних і перерв для всієї ІТ-індустрії та України. Нижче коротка інформація про те, які проєкти Львівський ІТ Кластер зараз впроваджує:

1. Підтримка центрів тимчасово переміщених осіб у Львові та області. Ми включаємось в облаштування таких центрів і велику кількість з них беремо під опіку. Зараз до Львова прибуває багато людей, у тому числі представників нашої галузі та ваших компаній.

Якщо вам потрібно поселити у Львові своїх працівників, Кластер максимально буде вам допомагати у цьому. Якщо вам потрібна допомога з поселенням осіб, які приїхали до Львова, будь ласка, контактуйте з Анною Бреус anna.breus@itcluster.lviv.ua та Іриною Скіць iryna.skits@itcluster.lviv.ua

Проєкт підтримки центрів для тимчасово переміщених осіб потребує також вашої фінансової підтримки. Закликаємо компанії Кластера долучитись до фінансування цієї важливої гуманітарної ініціативи. Вже зібрано 500 тис. грн. Збір донатів триває.

Щоб фінансово підтримати проєкт, будь ласка, контактуйте з Олею Максим olya.maksym@itcluster.lviv.ua

2. Львівська обласна військова адміністрація спільно з BotsCrew за підтримки Львівського ІТ Кластера запустила бота, який допомагає знайти тимчасову домівку або прихистити в себе тих, хто змушений переміститись до Львова. Закликаємо поширити цю інформацію серед ваших працівників. Це ще одна можливість знайти житло для тимчасово переміщених осіб, а жителям Львівської області – допомогти українцям.

Поширюйте і користуйтесь.

Бот Прихисти українців у телеграмі:
Бот Прихисти українців у фейсбуці: 

https://www.messenger.com/t/103730282258249

3. Вибудовуємо міжнародну коаліцію світових і тех-медіа.

Всі ІТ-компанії зараз отримують багато повідомлень від своїх клієнтів, а ми – велику кількість запитів від міжнародних авторитетних медіа. Ми висвітлюємо позиції керівників та власників компаній, а також їх клієнтів, які готові виступити речниками у спілкуванні з медіа та розказати, що компанії навіть в таких умовах виконують свої зобов’язання. Зараз важливо підтримувати Україну та наш ІТ-бізнес.

Якщо ви велике міжнародне медіа, або ІТ компанія і готові розповісти про свій досвід, будь ласка, контактуйте з Вірою Качмар vira.kachmar@itcluster.lviv.ua

4. У Львові від 25 лютого введено комендантську годину з 22:00 до 6:00. Буває так, що автобуси з працівниками ІТ компаній прибувають до Львова і після 22:00, у такому випадку, якщо вас зупиняє поліція, чи територіальна оборона, будь ласка, у ввічливій формі поясніть їм ситуацію. Зазвичай проблем не виникає.

Наш секретаріат працює з Львівською військовою адміністрацією, щоб отримати перепустки для компаній і людей, які змушені переміщуватись після 22:00, щоб підтримувати роботу вашої компанії та для зустрічі ваших працівників, які прибувають до Львова з різних міст.

5. Наша BCP-команда працює та надає консультації і допомогу компаніям Кластера. Також працює Emergency Chat Lviv IT Cluster, де ми постійно ділимось тільки перевіреною інформацією.

Керівник BCP-команди Кластера – Нестор Швець. Якщо ви ІТ-компанія і вам потрібна допомога чи консультація, будь ласка, контактуйте.

6. Ко-шеринг офісних площ.

До Львова здійснюють евакуацію ІТ-компанії з інших областей України. Львівський ІТ Кластер опрацьовуватиме звернення таких компаній. Якщо ваша компанія зараз не на повну потужність використовує офісні приміщення, які є у вас в розпорядженні, і компанія розглядає можливість ко-шерингу з невеликими релокованими ІТ-компаніями, просимо заповнити форму за посиланням.

Після заповнення форми з Вами сконтактує відповідальна особа Ярина Возняк.

Та останнє, проте не менш важливе: донатьте на армію! Це можна зробити так:

Є ще багато нових проєктів, про які ми зараз не можемо говорити публічно, але вони реалізуються нашим Кластером. Після перемоги про все розкажемо.
Слава Україні.
Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Запускає Проєкти Протидії Новим Загрозам

Наша команда у безпеці і ми продовжуємо працювати без вихідних і перерв для всієї ІТ-індустрії та України. Нижче коротка інформація про те, які проєкти Львівський ІТ Кластер зараз впроваджує: 1. Підтримка центрів тимчасово переміщених осіб у Львові та області. Ми включаємось в облаштування таких центрів і велику кількість з них беремо під опіку. Зараз до […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194-d0bfd180d0bed194d0ba_62f865cfd9328.png
Скопійовано!