18 Травня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер запускає проєкт Legal Consulting

Legal Consulting – це проєкт Львівського ІТ Кластера, який виник із запиту компаній спільноти на юридичну підтримку та консультації, які виникли після повномасштабного вторгнення Росії. Його мета – допомогти компаніям експертизою, яку юридична команда Кластера набула за понад 10 років та продовжує здобувати через участь в спеціальних робочих групах, формування правових підходів для регулювання IT-галузі. 

Legal Consulting об’єднує різноманітні юридичні сервіси: від операційного консультування ІТ-компаній, до експертизи у вузьких темах. Також в межах Legal Consulting компанії спільноти можуть отримати унікальні послуги, які відповідають на виклики воєнного стану або замовити спеціальний вебінар на найбільш актуальні для ІТ-бізнесу теми. Вебінари уже прослухали тисячі працівників із десятків компаній-учасниць Кластера.

“Вебінар – практичний, опрацьовує реальних кейси, а виклад матеріалу дозволяє планувати загальну лінію поведінки на різних етапах розвитку ситуації щодо мобілізації,” – ділиться враженнями Дмитро Шандиба, CTO, Piano Software Inc.

Команда Legal Consulting допомагає вести бізнес as usual в складні часи, працює в усіх важливих для ІТ-індустрії робочих та контактних групах бізнесу і влади та безпосередньо впливає на формування законодавства. Це дозволяє зробити голос ІТ-компаній помітнішим, коли мова йде про важливі для галузі рішення. Робота із спільнотою, яка налічує понад 260 компаній, дозволяє розуміти бізнес-потреби компаній різних розмірів. Керівником Legal Consulting є головний юрист Львівського ІТ Кластера Нестор Швець.

“Останній рік вніс багато змін, до яких необхідно швидко адаптуватися, аби залишатися конкурентними та рости. Тому необхідність в якісній та надійні юридичній підтримці стала одним із головних пріоритетів для Кластера. Серед переваг Legal Consulting відзначу експертизу саме в ІТ-праві та глибоке розуміння усіх юридичних аспектів тех-галузі. Відповідно, кожна компанія Кластера після звернення до нас може швидко отримати необхідну допомогу і не чекати поки юрист дослідить тему. Адже ми кожного дня тримаємо руку на пульсі і відстежуємо все, що відбувається в ІТ”, зазначає Нестор Швець, головний юрист Львівського ІТ Кластера.

Серед послуг, які надає проєкт Legal Consulting: 

  • Консультування щодо мобілізації, військового обліку та бронювання
  • Консультування і підготовка політик та інших внутрішніх документів компаній
  • Консультування і підготовка договорів (зокрема – NDA/NCA/MSA).
  • Консультування щодо структурування за кордоном, Дія.City, сплати податків, інтелектуальної власності, захисту персональних даних тощо.

В основі підходу команди Legal Consulting не формальне надання послуг, а насамперед надійне партнерство, довіра та максимальне залучення для вирішення проблеми клієнта.  Щоб отримати детальну інформацію щодо юридичних послуг, контактуйте: nestor.shvets@itcluster.lviv.ua

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер запускає проєкт Legal Consulting

Legal Consulting – це проєкт Львівського ІТ Кластера, який виник із запиту компаній спільноти на юридичну підтримку та консультації, які виникли після повномасштабного вторгнення Росії. Його мета – допомогти компаніям експертизою, яку юридична команда Кластера набула за понад 10 років та продовжує здобувати через участь в спеціальних робочих групах, формування правових підходів для регулювання IT-галузі.  […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/slaczder-2_variant.png
Скопійовано!