15 Лютого, 2023
Час читання: 2 хв.

Метч ІТ та fashion: компанія Boosta представила унікальну колекцію одягу в колаборації з брендом KSENIASCHNAIDER

Міжнародна ІТ-компанія Boosta у колаборації з українським sustainable-брендом KSENIASCHNAIDER випустила унікальну мініколекцію брендового одягу. Вона складається з двох джинсових унісекс курток. 

“У 2022-ому році ми провели ребрендинг компанії й перед нами постало завдання оновити брендовані речі. Але звичайний мерч роблять усі, а нам хотілося створити щось більш унікальне, оригінальне та якісне. Саме так з`явилася ідея колаборації з брендом KSENIASCHNAIDER. Вони – новатори у світі моди, які не бояться бути іншими та вкладають сенс у речі, які створюють. Це сильно імпонує Boosta та метчиться з нашою історією та цінностями”, – розповідає Ярослав Баклан, співзасновник та керівний партнер Boosta.

Незвична колаборація Boosta x KSENIASCHNAIDER – це результат роботи двох брендів, які виводять сприйняття традиційного мерчу на новий рівень. Вона – про поєднання технологічного світу з fashion, зміну стереотипів та відсутність меж, адже хто сказав, що ІТ – це нудно? Сьогодні айтівці – це прогресивні та всебічно розвинені спеціалісти, які створюють класні продукти.

Також колекція додатково демонструє фактурність, ексклюзивність та універсальність. Основними її елементами стали джинсові куртки, адже це практичний елемент гардероба, який є популярним серед різних сегментів аудиторії: як чоловіків, так і жінок різного віку. Бомбер зі  світло-голубого деніму виготовлений в утилітарному стилі: спереду куртки можна побачити масивні кишені та помітну помаранчеву застібку. Інший відрізняється своєю мінімалістичністю та чорним кольором. Особливість обох  курток – яскраві рукави, повністю виготовлені з recycle-матеріалів. Так бренди підкреcлюють важливість усвідомленого споживання речей. 

“Ми в KSENIASCHNAIDER дуже полюбляємо колаборації, адже це завжди дає змогу подивитись на власний продукт та естетику з іншого боку. Цей проєкт з Boosta був близький нам, адже ми відчуваємо симпатію до компанії, її аудиторії та цінностей. Додаткової значущості додає те, що ця колаборація була реалізована нами під звуки генератора та сирен повітряної тривоги. Те, що планували реалізувати за місяць, стало реальністю за пів року. Але, попри все, нам вдалося створити круту та екологічну капсулу, яка демонструє цінності та погляди обох бізнесів”, – коментує дизайнерка Ксенія Шнайдер

Робота над колекцією тривала майже рік, адже на велику кількість процесів сильно вплинула повномасштабна війна: довелося довго очікувати на матеріали та фурнітуру, а блекаути періодично унеможливлювали роботу фабрик. Куртки з колекції доступні лише спеціалістам ІТ-компанії Boosta, які, зокрема, можуть придбати їх у корпоративному магазині компанії Boosta Shop за внутрішню валюту – boosta coins. 

 

Поділитися статтею:
Метч ІТ та fashion: компанія Boosta представила унікальну колекцію одягу в колаборації з брендом KSENIASCHNAIDER

Міжнародна ІТ-компанія Boosta у колаборації з українським sustainable-брендом KSENIASCHNAIDER випустила унікальну мініколекцію брендового одягу. Вона складається з двох джинсових унісекс курток.  “У 2022-ому році ми провели ребрендинг компанії й перед нами постало завдання оновити брендовані речі. Але звичайний мерч роблять усі, а нам хотілося створити щось більш унікальне, оригінальне та якісне. Саме так з`явилася ідея […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/1200-h-630.png
Скопійовано!