5 Червня, 2023
Час читання: 2 хв.

Міжнародна співпраця українського стартапу налагоджена на MEDICA 2022

Український стартап Knopka, учасник IT Arena Startup Competition, який у 2022 році посів друге місце на змаганні стартапів,  розпочав співпрацю з фінським виробником датчиків ЕКГ “Movesense”. Його вже застосовують у Львівській лікарні св. Миколая. Команди обох компаній познайомились під час медичної виставки MEDICA 2022 у листопаді минулого року.

Knopka – це бездротова система виклику медсестер, яка є їх особистим помічником. Movesense Medicalце сенсор для вимірювання одноканального ЕКГ, серцевого ритму та руху. Він сертифікований як медичний прилад класу IIa (EU MDR 2017/745).

Система Knopka автоматично викликає медсестру, якщо датчики Movesense фіксують анормальний стан пацієнта. Завдяки тому, що система контролює, що медперсонал був біля ліжка пацієнта – спільне рішення допоможе реагувати миттєво і гарантує пацієнтам своєчасний догляд.

Перший спільний пілотний проєкт системи Knopka з датчиками Movesense реалізований у відділенні дитячої нейрохірургії у львівській лікарні св. Миколая у Львові, одному з найбільших медичних центрів в Україні. 

“Датчики Movesense є легкими у використанні та зручними, що дозволяє миттєво контролювати життєво важливі показники. Під’єднавши їх до нашої системи, ми можемо негайно повідомити медичний персонал, якщо показники стають критичними, і забезпечити своєчасну реакцію для надання невідкладної допомоги пацієнту,” – заявляє CEO Knopka Іван Осадчий.

Knopka планує посилити співпрацю та масштабувати свою діяльність в Україні та Польщі, а також розширитися на нові ринки ЄС, включаючи Фінляндію.

“Наші продукти є вартісним та масштабованим способом контролювати пацієнтів як у стаціонарних, так і у тимчасових установках. Це допоможе медичним працівникам рятувати життя як в Україні, так і на інших ринках, де потрібне ефективне контролювання пацієнтів,” – підтверджує генеральний директор Movesense Юссі Каасінен.

Поділитися статтею:
Міжнародна співпраця українського стартапу налагоджена на MEDICA 2022

Український стартап Knopka, учасник IT Arena Startup Competition, який у 2022 році посів друге місце на змаганні стартапів,  розпочав співпрацю з фінським виробником датчиків ЕКГ “Movesense”. Його вже застосовують у Львівській лікарні св. Миколая. Команди обох компаній познайомились під час медичної виставки MEDICA 2022 у листопаді минулого року. Knopka – це бездротова система виклику медсестер, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/movesense-1-lead-ecg-on-phone-screen-.jpg
Скопійовано!