2 Липня, 2024
Час читання: 2 хв.

На захисті неба: Кластер передав нове обладнання для сил ППО

2 липня у приміщенні Львівської обласної військової адміністрації відбулася чергова передача техніки та обладнання для потреб Повітряного командування “Захід” у межах ініціативи Victory Project, проєкту SKY.

ПвК “Захід” забезпечує захист неба восьми областей заходу України: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької. Військовослужбовці отримали обладнання, яке вкрай необхідне для ефективної координації та управління оборонними операціями. Йдеться про персональні комп’ютери, монітори, принтери формату А3, проєктори, комунікаційне устаткування та іншу техніку. Загальна вартість обладнання — понад 1,2 мільйони гривень.

“Протиповітряна оборона є пріоритетом для нашого фонду. Саме тому сьогодні ми передали засоби для покращення зв’язку між підрозділами. Таких запитів у нас багато і ми намагаємося закривати кожен із них. Ми часто жартуємо, що обладнання передали вже стільки, що після завершення війни Повітряне командування “Захід” зможе відкрити немалу IT-компанію. Дякуємо силам ППО за службу і продовжуємо підсилювати технічні спроможності наших воїнів”, — прокоментував Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

Модернізація технічного забезпечення аналітичного та командного центрів ПвК “Захід” реалізовується в межах проєкту SKY. Ініціатива покликана підвищити ефективність систем ППО, що, зокрема, включає повну заміну наявної комп’ютерної техніки та мережевого обладнання.

Проєкт стартував у перші місяці повномасштабного вторгнення. Відтоді спільнота Кластера спрямувала на модернізацію ПвК “Захід” близько 25 000 000 гривень. Завдяки цьому робота сил ППО покращилася на 40%.

“Якісний зв’язок надважливий для сил ППО, оскільки без нього ми не зможемо оперативно отримувати необхідні дані від підрозділів. Ми дійсно відчуваємо результати нашої довгої співпраці з Львівським ІТ Кластером. Засоби, які нам передають, є високотехнологічними. Вони пришвидшують нашу бойову роботу. Це справді велика допомога”, — розповідає Денис Левкович, представник ПвК “Захід”.

Нагадаємо, у березні 2022 року Львівський ІТ Кластер ініціював низку проєктів під назвою Victory Projects. Вони спрямовані на підтримку бізнесу, військової, критичної та цивільної інфраструктури, а також зміцнення безпеки регіону. Проєкт SKY — один із наймасштабніших у межах проєктів Перемоги.

“Я хотів би подякувати Львівському ІТ Кластеру за нашу плідну співпрацю, яка дає чудові результати в забезпеченні оборони наших жителів! Дякую за ще одну передачу. Від початку проєкту SKY спільнота Кластера передала спорядження для Повітряного командування “Захід” на суму близько 25 мільйонів гривень. Ці кошти є важливим внеском в перемогу України”, — підкреслює Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення спільнота Кластера спрямувала на Victory Projects більше 124 000 000 гривень, що еквівалентне понад 3 000 000 доларів.

Поділитися статтею:
На захисті неба: Кластер передав нове обладнання для сил ППО

2 липня у приміщенні Львівської обласної військової адміністрації відбулася чергова передача техніки та обладнання для потреб Повітряного командування “Захід” у межах ініціативи Victory Project, проєкту SKY. ПвК “Захід” забезпечує захист неба восьми областей заходу України: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької. Військовослужбовці отримали обладнання, яке вкрай необхідне для ефективної координації та управління […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/07/pidtrymuyemo-povitryani-syly-ukrayiny_v-novynu-golovna.png
Скопійовано!