27 Березня, 2024
Час читання: 2 хв.

Нова послуга ASO-просування від Devlight: забезпечте стабільний ріст вашого мобільного застосунку

Devlight, провідна компанія в галузі розробки мобільних додатків, заявляє про розширення своїх послуг з метою відповіді на потреби ринку та надання додаткової цінності для клієнтів. Основною метою є створення екосистеми послуг, яка об’єднує найкращі практики у сфері розробки та підтримки цифрових продуктів.

Зростання конкуренції на ринку мобільних додатків вимагає від розробників не лише створення інноваційних продуктів, але й ефективної стратегії просування для їх успішного розвитку. Тож після запуску додатка, Devlight концентрує свою увагу на подальшому розвитку, збільшенні користувацької бази та покращенні користувацького досвіду. Згідно з недавнім дослідженням компанії Apple, 77% установок додатків відбувається через органічний пошук, що підкреслює важливість якісної оптимізації додатків на маркетплейсах.

Збільшення кількості завантажень додатка можливе завдяки різним стратегіям, включаючи платні рекламні кампанії та практики ASO (App Store Optimization). Обидва підходи є ключовими для успіху додатка і часто використовуються разом для досягнення найкращих результатів. Платні рекламні кампанії забезпечують швидке залучення користувачів, але потребують постійних фінансових вкладень для підтримання результатів. ASO ж слугує фундаментом для сталого зростання та зміцнення позицій вашого застосунку на ринку без потреби в постійних фінансових інвестиціях в рекламу, в чому і є його безумовна перевага.

Devlight вже активно працює над стратегіями та просуванням додатків за допомогою ASO для своїх клієнтів. Цей етап вважається критичним для забезпечення більшої видимості додатків, збільшення органічних завантажень та покращення взаємодії з користувачами.

Послуга ASO включає в себе оптимізацію назви додатку, опису, ключових слів, візуальних елементів, а також роботу над покращенням рейтингів та відгуків. Devlight розпочинає цей процес зі створення стратегії просування, яка дозволяє аналізувати та вдосконалювати показники ефективності додатків.

Стратегія містить в собі аналіз ринку та дослідження конкурентів, визначення сильних сторін основних конкурентів і способів їх подолання, розуміння можливостей для додатка, визначення основних локалізацій для оптимізації, необхідних інструментів і тактик.

ASO є фундаментальним компонентом комплексної маркетингової стратегії мобільних додатків. Тож Devlight радить почати застосовувати ASO прямо зараз, щоб забезпечити стабільний ріст свого мобільного застосунку.

Поділитися статтею:
Нова послуга ASO-просування від Devlight: забезпечте стабільний ріст вашого мобільного застосунку

Devlight, провідна компанія в галузі розробки мобільних додатків, заявляє про розширення своїх послуг з метою відповіді на потреби ринку та надання додаткової цінності для клієнтів. Основною метою є створення екосистеми послуг, яка об’єднує найкращі практики у сфері розробки та підтримки цифрових продуктів. Зростання конкуренції на ринку мобільних додатків вимагає від розробників не лише створення інноваційних […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/aso-it-cluster-blog-1.jpg
Скопійовано!