10 Грудня, 2020
Час читання: 2 хв.

Обрано Переможця Тендеру на Розробку Нової Ініціативи Кластера за Підтримки Програми USAID КЕУ

Львівський ІТ Кластер в очікуванні запуску нової ініціативи Lviv Tech Marketplace за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Ініціатива має на меті промоцію ІТ-індустрії регіону та допомогу малим та середнім ІТ-компаніям у залученні нових клієнтів на цільових ринках. У вересні було оголошено тендер для ІТ компаній на розробку платформи і переможець вже відомий.

Львівський ІТ Кластер спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» обрали переможця тендеру з розробки платформи ініціативи. Нова ініціатива Кластера Lviv Tech Marketplace матиме вигляд платформи з  найбільш актуальною інформацією про ІТ-компанії Львова та регіону. Ініціатива допомагатиме львівським та українським ІТ-компаніям виводити на ринок їхні сервіси, просувати себе на міжнародному ринку, незалежно конкурувати та презентувати свої сервіси потенційним клієнтам через профайл на платформі. Метою проєкту – надати IT компаніям дієвий онлайн-інструмент для виходу до ширшого кола зацікавлених клієнтів в України і світі, незважаючи на їхній обмежений маркетинговий та експортний бюджет. Одним з позитивних наслідків буде також промоція та розвиток регіонального туризму. 

Розробники компанії, яка виграла тендер, вже стартували роботу над проєктом. За попередніми планами, розробка платформи триватиме 4-5 місяців. “Мені надзвичайно приємно, що ми нарешті стартуємо розробку нашого амбітного та нового проєкту Lviv Tech Marketplace, ідею якого ми виношували дуже довго. Перед від ідеї до реалізації це завжди є одним із найприємніших етапів у  роботі над проєктами. Дякую компанії, яка дуже добре підготувалась до тендеру та бачення якої співпадає із нашою візією проєкту Lviv Tech Marketplace”. – Розповів Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

«Ускладнені бізнес-подорожі, відкладені ділові форуми по всьому світу – всі ці фактори актуалізують необхідність створення Lviv Tech Marketplace. Тому важливо, що ми робимо черговий крок до запуску цієї ініціативи, розпочавши безпосередню розробку ІТ-платформи. Багато ІТ-компаній змагалися за можливість стати розробниками платформи, продемонструвавши високу професійність та розуміння проєкту. І ми раді, що змогли обрати досвідченого переможця конкурсу. Процес розробки платформи нелегкий і щойно розпочався, і ми вже готуємось до наступних етапів проєкту, адже прагнемо запустити маркетплейс наступного року,» – Валерій Добровольський, менеджер ініціатив для ІТ-сектору Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Львівський ІТ Кластер – найбільша бізнес-асоціація технологічних компаній в Україні, яка об’єднує більше 100 учасників та 18к ІТ-спеціалістів Львова. 

Поділитися статтею:
Обрано Переможця Тендеру на Розробку Нової Ініціативи Кластера за Підтримки Програми USAID КЕУ

Львівський ІТ Кластер в очікуванні запуску нової ініціативи Lviv Tech Marketplace за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Ініціатива має на меті промоцію ІТ-індустрії регіону та допомогу малим та середнім ІТ-компаніям у залученні нових клієнтів на цільових ринках. У вересні було оголошено тендер для ІТ компаній на розробку платформи і переможець вже відомий. Львівський ІТ […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bed0b1d180d0b0d0bdd0be-d0bfd0b5d180d0b5d0bcd0bed0b6d186d18f-d182d0b5d0bdd0b4d0b5d180d183-d0bdd0b0-d180d0bed0b7d180d0bed0b1d0bad183_62f86bea9f1d7.png
Скопійовано!