18 Березня, 2024
Час читання: 2 хв.

Оптимізуємо меддопомогу: Кластер передав техніку лікарям

18 березня Львівський IT Кластер у межах ініціативи Victory Projects передав понад шістдесят телефонів та тринадцять планшетів Першому територіальному медоб’єднанню Львова. 

Медики отримають телефони та планшети для реалізації проєкту компанії-учасниці Львівського IT Кластера — knopka. На техніці вже встановлене спеціальне програмне забезпечення для роботи системи українського стартапу. Вартість переданої допомоги — понад 600 тисяч гривень.

“Наша співпраця разом з Першим ТМО є достатньо великою. У межах проєкту Unbroken вже працюють Центри ментального здоров’я для дорослих та дітей, створені за підтримки нашої спільноти. Сьогодні ж ми забезпечили усі об’єднання лікарні технікою для роботи системи екстреного виклику лікарів. Маємо добру традицію підтримувати інноваційні проєкти разом з нашими партнерами з Першого ТМО, і будемо робити це надалі”, — зазначає Степан Веселовський, СEO Львівського IT Кластера. 

knopka — це інноваційна система виклику та сповіщень для лікарняних установ. За допомогою мобільного додатку система дозволяє миттєво викликати чергових лікарів на приймальні відділення та збирати консиліуми спеціалістів у випадках, коли пацієнт поступає в лікарню у критичному стані. 

“Лікарні зобов’язані надавати пацієнтам у критичних станах допомогу не довше, ніж за п’ять хвилин. Статистично доведено, що з першого дня роботи нашої системи у лікарнях, які вже підключені до неї, медики встигали допомогти за ці 5 хвилин. Завдяки натисканню однієї кнопки, наше рішення сповіщує, як окремих чергових лікарів, так і групи, коли необхідно миттєво зібрати команду. Також наша система контролює те, щоб медики опинилися вчасно на зоні приймального відділення”, — розповідає Іван Осадчий, CEO knopka.

“Ми хочемо впровадити нове програмне забезпечення в усіх наших лікувальних закладах. Це дві найбільші лікарні для дорослих та одна дитяча. А згодом ми хочемо поширити проєкт на всі наші відділення, в одну мережу. Щоб швидкість надання меддопомоги була максимальною для наших пацієнтів”, — додає Олег Самчук, генеральний директор Першого територіального медичного обʼєднання. 

Впродовж тижня рішення впровадять у 4 медзакладах Львова: Лікарнях Святого Пантелеймона, Святого Миколая, Святого  Луки та Святої  Анни.

“Одним із пріоритетних напрямків цифровізації міста є розвиток розумних інноваційних сервісів у різних сферах життя, зокрема в охороні здоров’я. Оскільки Перше територіальне медичне об’єднання об’єднує багато закладів, то вирішили обрати його для пілотного проєкту впровадження стартапу knopka”, — каже Олена Гунько, начальниця управління ІТ Львівської міської ради. 

Ініціатива Victory Projects — це низка проєктів, які Львівський ІТ Кластер ініціював у відповідь на повномасштабне вторгнення, у березні 2022 року. Вони спрямовані на підтримку бізнесу, військової, критичної та цивільної інфраструктури, а також зміцнення безпеки регіону. 

Поділитися статтею:
Оптимізуємо меддопомогу: Кластер передав техніку лікарям

18 березня Львівський IT Кластер у межах ініціативи Victory Projects передав понад шістдесят телефонів та тринадцять планшетів Першому територіальному медоб’єднанню Львова.  Медики отримають телефони та планшети для реалізації проєкту компанії-учасниці Львівського IT Кластера — knopka. На техніці вже встановлене спеціальне програмне забезпечення для роботи системи українського стартапу. Вартість переданої допомоги — понад 600 тисяч гривень. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/v_novynu.png
Скопійовано!