17 Липня, 2023
Час читання: 3 хв.

PeopleForce приєднується до Львівського ІТ Кластера

З 2019 року компанія PeopleForce розвивається в галузі HR Tech на ринках понад 30 країн світу, включаючи Західну Європу, Азію та країни Латинської Америки. Компанія створює повноцінну HR-платформу, яка забезпечує найкращий досвід для співробітників на кожному етапі життєвого циклу в компанії, а також пропонує діджитал-хаб для професіоналів у галузі HR, де доступні всі останні інструменти для автоматизації управління талантами.

Такі компанії, як Deloitte, Rakuten, Reply, Roosh, Room8 Studio, Ajax та понад 600 інших, приєдналися до використання HR-платформи PeopleForce для оптимізації своїх процесів управління персоналом та рекрутингу, розвиваючи команду та корпоративну культуру високої ефективності.

Місія PeopleForce – розширювати можливості бізнесу, зміщуючи фокус з рутинних завдань на людей, створюючи позитивне робоче середовище.

Окрім розширення на ринок Західної Європи, компанія PeopleForce розвиває програми, пов’язані з благодійністю та освітою для молоді. У компанії діє PeopleAcademy – ініціатива, завдяки якій університети та школи можуть навчати своїх студентів управлінню персоналом на базі HR-платформи. 5 державних українських університетів, серед яких КНУ ім. Тараса Шевченка, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, ЛНУ ім. Івана Франка тощо, та 6 шкіл долучилися до цієї ініціативи з метою надання своїм студентам знань про останні тренди та оптимізацію роботи, що допоможе їм у майбутньому працевлаштуванні. Це дає студентам можливість набувати практичного досвіду на реальних прикладах та дотримуватися сучасних стандартів роботи. PeopleForce реалізовує цю ініціативу на добровільних засадах та залучає молодь до вивчення роботи з прогресивними HR-інструментами.

З початку повномасштабного вторгнення, команда PeopleForce підтримує українську громаду благодійною ініціативою, яка надає благодійним центрам, організаціям та волонтерам безкоштовний доступ до HR-платформи для кращої координації їх роботи та співробітників. Таким чином, до ініціативи приєдналися 12 благодійних організацій, серед яких у тому числі БФ “ТИ – АНГЕЛ”, “Таблеточки”, Український реєстр донорів кісткового мозку тощо; вони використовують PeopleForce для автоматизації та полегшення роботи своїх команд у складний для них час. Крім цього, команда PeopleForce волонтерить та надає фінансову підтримку армії України та медичним центрам.

У 2022 році компанія PeopleForce успішно завершила раунд інвестицій від польського венчурного фонду Pracuj Ventures та стала 9-ю компанією, яка приєдналася до інвестиційного портфелю фонду. Крім того, компанія увійшла до списку 25 команд, які отримали підтримку від Google for Startups, а також потрапила до топ-100 стартапів на міжнародному форумі WebSummit 2022.

“Співпраця з Львівським ІТ Кластером є важливим кроком у розвитку індустрій ІТ та HR Tech не лише в Україні, а й у країнах, які бажають переймати наш досвід. Однією з головних цілей партнерства для PeopleForce є внесок у розвиток самого Кластера. Завдяки спільним проєктам, ми прагнемо привнести нашу унікальну перспективу та експертизу, формуючи майбутнє українського бізнесу. Разом ми створимо середовище, що сприятиме інноваціям, обміну знаннями та спільному прогресу”, – зазначає генеральний директор PeopleForce Ендрю Сетінік.

“Вітаю команду PeopleForce у найбільшій спільноті тех-компаній України. Сподіваюся, що серед наших проєктів, ви знайдете ті, які допоможуть досягати власних цілей. Єдність в час повномасштабного вторгнення має відіграє неймовірно важливу роль. Переконаний, що попереду у нас багато важливих співпраць, які зроблять нашу індустрію ще стійкішою”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
PeopleForce приєднується до Львівського ІТ Кластера

З 2019 року компанія PeopleForce розвивається в галузі HR Tech на ринках понад 30 країн світу, включаючи Західну Європу, Азію та країни Латинської Америки. Компанія створює повноцінну HR-платформу, яка забезпечує найкращий досвід для співробітників на кожному етапі життєвого циклу в компанії, а також пропонує діджитал-хаб для професіоналів у галузі HR, де доступні всі останні інструменти […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/copy-of-photo_111.jpeg
Скопійовано!