30 Вересня, 2022
Час читання: 3 хв.

Під час IT Arena пожертвували ₴2 000 000 для навчання пілотів військових дронів

На церемонії відкриття тех-конференції IT Arena 2022 Львівський ІТ Кластер разом з компанією JustAnswer підтримали ініціативу Благодійного фонду Сергія Притули та задонатили 2 000 000 гривень школі “Боривітер”, яка займається підготовкою військових.

Цьогорічна IT Arena 2022 стала однією з найбільших зустрічей лідерів технологічної галузі, експертів та всіх, хто стоїть на передовій цифрового майбутнього України. Мета  IT Arena 2022 – продемонструвати силу та стійкість української тех-індустрії. Щоб підкреслити згуртованість галузі та готовність бути не тільки економічною опорою для країни в цей непростий час, Львівський ІТ Кластер та компанія JustAnswer долучилися до підтримки школи “Боривітер”, яка вже підготувала понад 1 000 військовослужбовців  з таких напрямків:

  • Основи військової топографії;
  • Основи військового радіозв’язку;
  • Керування БпЛА та аеророзвідка;
  • Основи лідерства для сержантів та офіцерів.

“Боривітер” продовжує працювати над вишколом військових, які скоро відправляться на передову та потребує підтримки. Тому Кластер та компанія JustAnswer підтримали ініціативу Благодійного фонду Сергія Притули та задонатили та пожертвували 2 000 000 гривень. Цей крок став частиною великого збору, мета якого зібрати 8 000 000 гривень для підготовки тисяч військових різних напрямків, у тому числі пілотів безпілотників.

“Починаючи з першого дня повномасштабного вторгнення спільнота Львівського ІТ Кластера втілює серію Victory projects, які покликані допомогти внутрішньо переміщеним особам, підтримати ЗСУ, підсилити Повітряних Сил України та покращити рівень безпеки в області. Кожен з цих проєктів та активна залученість компаній в їх реалізації роблять перемогу України ближчою. Переконаний, що така вагома пожертва спонукає інших підтримати навчання наших військових”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

JustAnswer та Arizae Foundation передали Україні багато дронів. Так само, як США надають Україні HIMARS, ці кроки набагато ефективніші в поєднанні з високоякісним навчанням. Іноді однин виліт дрона може врятувати сотні життів, а належне навчання підвищить ефективність цих дронів. Ми сподіваємося, що наша пожертва школі “Боривітер” дозволить українським військовим краще розвідувати позиції ворога та врятувати багато життів” , додає Енді Курціг, СЕО JustAnswer.

Засновник Фонду Сергій Притула зазначив, що спершу його команда купувала лише обладнання. Але зараз активно працює над навчанням і треніннами. Адже обладнання у руках тренованих людей стає більш ефективним, працює довше, зберігає більше життів.

“Таким чином донати людей працюють більш дієво. Ми навчаємо за різними напрямками: від пілотування дронів і роботи з засобами РЕБ до такмеду і військового зв’язку. Донат у 2 мільйони від  Львівського ІТ Кластера допоможе нам реалізувати цей проєкт і навчити якомога більше військових. Дякуємо львівській IT-спільноті за підтримку ініціативи. Непереможні, коли об’єднані!”, коментує засновник Фонду Сергій Притула.

Якщо ваша компанія готова підтримати проєкт фінансово, звертайтеся до заступника виконавчого директора Львівського ІТ Кластера Юрія Огоновського yurii.ohonovskyi@itcluster.lviv.ua

 

Поділитися статтею:
Під час IT Arena пожертвували ₴2 000 000 для навчання пілотів військових дронів

На церемонії відкриття тех-конференції IT Arena 2022 Львівський ІТ Кластер разом з компанією JustAnswer підтримали ініціативу Благодійного фонду Сергія Притули та задонатили ₴2 000 000 гривень школі “Боривітер”, яка займається підготовкою військових. Цьогорічна IT Arena 2022 стала однією з найбільших зустрічей лідерів технологічної галузі, експертів та всіх, хто стоїть на передовій цифрового майбутнього України. Мета  […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/pid-chas-it-arena-pozhertvuvaly-e282b42-000-000-dlya-navchannya-pilotiv-vijskovyh-droniv_63bd83dd603d0.png
Скопійовано!