12 Грудня, 2023
Час читання: 3 хв.

Працюємо для ЗСУ: підсумки другої акції Day4Defenders

Акція Day4Defenders цьогоріч відбулась вдруге. Її ідея в тому, щоб державний вихідний – День Захисників та Захисниць, зробити робочим днем в компанії, а весь прибуток перерахувати на підтримку ЗСУ.  Минулого року ініціатором акції стала TechMagic, а підтримали таку ідею ще 3 компанії – Ralabs, OpenVPN та Askep. Спільно з фондом “Support Ukrainian Army” ми закупили генератори, зимові спальники та теплий одяг для військових підрозділів.

Цьогоріч компанія вирішила продовжити ініціативу і число учасників збільшилось втричі, адже у спільній підтримці велика сила. TechMagic вдалось об’єднати зусилля та зібрати 3 874 896,61 грн  разом ще з 11 компаніями: OpenVPN, Ralabs, Visoft, Zade, Radency, Askep, inVerita, Impressit, Inoxoft, CodeLions та CodeGeeks.

“Це одна з найефективніших ідей допомоги ЗСУ, які мені знайомі. Дуже важливо, що кошти, акумульовані завдяки Day4Defenders – це додаткова допомога, а не перенаправлення фінансів з одних потреб на інші. Адже це оплата праці за робочий день, якого б не було без нашої ініціативи. Дякую всім працівникам, які з радістю взяли участь в Day4Defenders”, – коментує Юрій Барнович, UI/UX Architect в OpenVPN Inc., засновник проєкту Support Ukrainian Army.

Частина компаній підтримала власні збори та вклала зароблені кошти 2 жовтня у купівлю техніки для військових. 

“Про війну не забули ні у Львові, ні в Києві, ні в будь-якому іншому місті. Підтримувати військо – це must-have, а просто сплачувати податки недостатньо. Ми розуміємо, що бізнес не може залишатись осторонь і повинен докладати максимальних зусиль для підтримки наших військових, завдяки яким можемо працювати. Велика подяка ІТ-спільноті, котра активно підтримала нашу ініціативу та зробила свій внесок у підтримку ЗСУ”, додає  Лідія Даць, Co-Founder у TechMagic.

Сумарно за зібрані кошти вдалось придбати 5 авто, 3 Mavic Pro, 5 FPV дронів. Також на залишок коштів закрили дрібні потреби різних підрозділів: антену, болгарки, бензопилу, РПС, зимову форму, Bluetti, 50 турнікетів САТ, 11 гарнітур для R7 рацій, турнікети, медичні засоби (гемостатичні бинти, лікарські засоби), каву та покрили ще інші витрати.

Зі своєї частини суми TechMagic вирішила спрямувати кошти на підтримку спільного проєкту Львівського ІТ Кластера та ЛОВА – “Мисливці за шахедами”. Це мобільні вогневі групи, що оперативно працюють у пікапах зі спеціальною технікою, коли виявлено дрони. Компанія повністю покриває вартість одного такого комплексу. Решту коштів спрямують на наступні проєкти.

Компанія Ralabs зібрані кошти за волонтерський робочий день спрямувала на купівлю ноутбуків та телефонів для спецпризначенців на Херсонщині, а Inoxoft придбали 3 борти “Валькірій” для 45 артилерійської бригади.

Спільними зусилля ІТ-спільнота допомогла Центру Спеціальних Операцій, Розвідці, 126 оБр сил ТРО, 3 ОШБр, 35 ОБрМП, 21 ОМБр, 105 ОБрТрО, 4 ОСБ, 80 ОШБр, 92 ОШБр та 73 Морському центру спеціальних операцій та іншим. Підтримка ініціативи Day4Defenders – це можливість не лише для ІТ-спеціалістів, а й добра нагода для клієнтів компаній у такий спосіб підтримати Україну та зробити свій внесок у перемогу.

Поділитися статтею:
Працюємо для ЗСУ: підсумки другої акції Day4Defenders

Акція Day4Defenders цьогоріч відбулась вдруге. Її ідея в тому, щоб державний вихідний – День Захисників та Захисниць, зробити робочим днем в компанії, а весь прибуток перерахувати на підтримку ЗСУ.  Минулого року ініціатором акції стала TechMagic, а підтримали таку ідею ще 3 компанії – Ralabs, OpenVPN та Askep. Спільно з фондом “Support Ukrainian Army” ми закупили […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/collage.jpg
Скопійовано!