10 Листопада, 2022
Час читання: 1 хв.

Radency – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Radency, сервісна компанія з розробки програмного забезпечення, приєдналася до Львівського ІТ Кластера. Компанія будує команди для технологічних компаній, що базуються в Європі та США.

Radency була заснована двома досвідченими ІТ-керівниками у 2020 році, за перші 18 місяців команда зросла до 50 людей. Завдяки дуже вибірковому підходу до найму, Radency користується довірою клієнтів, серед яких колишні технічні керівники Twilio, Stripe і Amazon. У власному навчальному та сертифікаційному центрі компанія допомагає сотням талановитих інженерів вдосконалювати свої навички та просуватися в кар’єрі.

“Ми приєдналися до Львівського ІТ Кластера у турбулентні часи, і ми впевнені, що об’єднання зусиль зараз дозволить нам зробити більш значний внесок в перемогу та подальше відновлення нашої країни. Ми раді брати участь в інноваційних та перспективних проєктах Львівського ІТ Кластера,”
– каже Катерина Семеніста, спів-генеральний директор Radency.

“Львівський ІТ Кластер відкритий для нових ідей та можливостей співпраці. Я сподіваюся, що Radency стане активним членом нашої спільноти та сприятиме старту та реалізації цікавих та важливих проєктів,” – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Radency – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Radency, сервісна компанія з розробки програмного забезпечення, приєдналася до Львівського ІТ Кластера. Компанія будує команди для технологічних компаній, що базуються в Європі та США. Radency була заснована двома досвідченими ІТ-керівниками у 2020 році, за перші 18 місяців команда зросла до 50 людей. Завдяки дуже вибірковому підходу до найму, Radency користується довірою клієнтів, серед яких колишні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/radency-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd824e434c4.png
Скопійовано!