8 Лютого, 2024
Час читання: 1 хв.

РЕБ для прикордонників: Кластер передав військовим систему захисту від дронів

7 лютого, Кластер в межах ініціативи Victory Projects та проєкту Guardian закупив два портативні радіоелектронні пристрої, які допоможуть у боротьбі з ворожими БПЛА.

Прикордонники отримали першу портативну систему КВЕРТУС AD KRAKEN Е – система для захисту від дронів важливих об’єктів і місць дислокації підрозділів. Створює радіоперешкоди на 360⁰ і має додатковий блок направлених антен для посилення захисту в певному напрямку. Сьогодні ми передали одну систему, іншу очікуємо найближчим часом. Вартість обладнання понад 1 100 000 гривень.

“Цей етап війни – це війна дронів. Перевага ворога у небі значна. Тому засоби РЕБ є нагальною потребою на передовій. Система цього типу вже випробовувана прикордонниками на полі бою. Зокрема, такий прилад за один тиждень, на одному з напрямків,  “посадив” майже 50 ворожих дронів-камікадзне”, – розповідає Ігор Матвійчук, представник Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Проєкт Guardian покликаний підвищити рівень підготовки прикордонників. Львівський IT Кластер спільно з партнерами взяв на себе зобов’язання сприяти покращенню умов праці особового складу, підвищенню швидкості опрацювання інформації та вдосконаленню Західного регіонального управління Державної прикордонної служби. 

Поділитися статтею:
РЕБ для прикордонників: Кластер передав військовим систему захисту від дронів

7 лютого, Кластер в межах ініціативи Victory Projects та проєкту Guardian закупив два портативні радіоелектронні пристрої, які допоможуть у боротьбі з ворожими БПЛА. Прикордонники отримали першу портативну систему КВЕРТУС AD KRAKEN Е – система для захисту від дронів важливих об’єктів і місць дислокації підрозділів. Створює радіоперешкоди на 360⁰ і має додатковий блок направлених антен для […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/obkladynka_fotoalbomiv-victory_peredacha-guardian_fb_albom.png
Скопійовано!