10 Червня, 2024
Час читання: 5 хв.

Reply.io презентує оновлену платформу до свого 10-річчя на ринку, яка допомогає бізнесам максимізувати продажі з Inbound та Outbound каналів

Пало-Альто, Каліфорнія — 23 травня 2024 року — Reply.io, провідна В2В платформа для автоматизації продажів, оголошує про велике оновленого продукту, покликане встановити новий стандарт у використанні ШІ для генерації лідів і пришвидшенню роботи sales-команди.

Reply.io вже 10 років допомагає бізнесам у всьому світі знаходити нових клієнтів і масштабувати продажі через автоматизацію комунікацій з ними по різних каналах. З маленького українського стартапу компанія перетворилася на одного з провідних гравців на ринку автоматизації продажів, прискорюючи за допомогою ШІ процеси пошуку потенційних клієнтів та персональних комунікацій (імейли, повторні імейли, LinkedIn, SMS, телефонні дзвінки, WhatsApp), щоб значно заощадити час та зусилля команди.

З новою версією Reply.io, бізнеси та агенції мають змогу на одній платформі використовувати потужні інструменти outbound продажів, застосовувати набір інструментів для забезпечення бездоганного доставлення (deliverability) email-розсилок, залучати AI-агентів для інтелектуальної автоматизації процесу комунікації з потенційними клієнтами та встановлювати AI-чат для конвертації вхідного трафіку з веб сайту у кваліфіковані ліди.

Серед ключових продуктів оновленої платформи Reply.io варто виділити:

  • Cold Outreach Platform (платформа для розсилки холодних імейлів)
  • Email Deliverability Suite (функції підвищення доставки листів)
  • Jason, AI SDR Agent (штучний інтелект, інтегрований у платформу Reply.io, який виконує функції віртуального менеджера з продажів)
  • AI Chat (чатбот для вебсайту з відео аватаром, що натренований вести потенційного клієнта до купівлі продукту)
  • Agency Growth Hub (набір функцій, що спрощують роботу агенцій з продажів)

Cold Outreach Platform: масштабування персоналізованих комунікації

Reply.io дає змогу бізнесам знаходити більше потенційних клієнтів і створювати велику кількість персоналізованих зв’язків у короткий час. Платформа пропонує функцію Evergreen sequence (автоматичне поповнення бази отримувачів, що найкраще підходять під портрет ідеального клієнта), спрощений процес створення ланцюжків комунікацій, персоналізацію імейлів, керовану ШІ, та покращену інтеграцію з LinkedIn.

Користувачі можуть зберігати цікаві контакти з LinkedIn, отримувати їх імейл адреси  та керувати комунікаціями за допомогою таких функцій, як розширення Findy для Chrome і Unified inbox (єдиної поштової скриньки). 

Додатково, Reply.io впроваджує нові тарифи, що надають можливість додавати необмежену кількість поштових скриньок безкоштовно для підтримки росту бізнесу без обмежень.

Email Deliverability Suite: контроль доставлення листів від моменту відправлення до потрапляння в поштову скриньку

У Reply.io ми піклуємося про те, щоб ваші електронні листи потрапляли до потрібних скриньок завдяки нашим передовим інструментам для  забезпечення доставлення (email deliverability suite). До ключових функцій належать: перевірка стану електронної пошти (email health check), налаштовувані домени відстеження (custom tracking domains), розігрів поштових скриньок через Mailtoaster.ai та інтеграція з Google Postmaster.

Платформа також пропонує ротацію поштових скриньок (inbox rotation), індивідуальні поля (custom fields), динамічний контент із використанням Liquid Syntax, що адаптує електронні листи на основі даних одержувачів, і глобальний чорний список для підтримання оптимальної продуктивності та доставки.

Майбутні функції, такі як інформаційна панель для контролю доставлення (deliverability dashboard) й інтеграція інфраструктури для холодних електронних листів (email inbox infrastructure integration), запропонують ще більше покращень і ефективності.

Jason, AI SDR agent: від пошуку потенційних клієнтів до відповідей на отримані імейли

Представляємо нову версію Jason, AI SDR агента Reply.io. Він здатний узяти на себе велику частину процесу продажів, починаючи від пошуку потенційних клієнтів та надсилання персоналізованих повідомлень і закінчуючи створенням відповідей на отримані листи.

“Jason AI — це інструмент автоматизації комунікацій нового покоління. Він розуміє, до кого ви хочете звернутися, та створює повноцінний ланцюжок комунікацій, включаючи електронні листи, фолу-апи та повідомлення в соціальних мережах, SMS, WhatsApp на основі короткої вказівки — промпту. Ми пропонуємо таку велику кількість каналів, оскільки різні клієнти можуть надавати перевагу різним каналам комунікації”, — сказав Олег Білозор, засновник і CEO Reply.io.

“Ще одна ключова особливість Jason AI — це його здатність генерувати відповіді на запити клієнтів. Він також може допомогти в організації зустрічей, надсилаючи посилання на календар у разі отримання запиту на дзвінок”.

AI Chat  із відеоаватарами: швидкий шлях до автоматизованих вхідних продажів

AI Chat від Reply.io — це перший чат-бот, натренований для продажів, із відео аватарами, який конвертує відвідувачів веб сайту в ліди для сейлз команди прямо в чаті. Він відповідає на запитання користувачів, реагує на заперечення, веде відвідувачів через воронку продажів і миттєво бронює зустрічі.

AI Chat навчається з будь-якої бази знань, бронює зустрічі в чаті й інтегрується із основним продуктом Reply для автоматизації подальшої комунікації.

Agency Growth Hub: Особлива увага для агенцій

Agency Growth Hub – це кастомізоване рішення під потреби агенцій з В2В продажів і лідогенерації, яке спрощує процес продажу та управління клієнтами. Нові функції включають оновлене API для створення індивідуальних інтеграцій і white-label рішень, агентський дешборд для звітування результатів клієнтам, нові інтеграції з email infrastructure провайдерами і окремий маркетплейс експертів із продажів. 

Нові фіксовані тарифи дають можливість агенціям масштабувати свій бізнес ще ефективніше.  

“У Reply.io ми завжди прагнули розширити межі можливого завдяки впровадженню інноваційних технологій у сферу продажів. Наші останні оновлення роблять штучний інтелект невід’ємною частиною процесу продажів, гарантуючи, що жоден потенційний клієнт не буде втрачений, а кожна можливість — використана. 

Завдяки інтеграції ШІ у процеси пошуку потенційних кліентів та аутрічу в основному продукті, а також у AI Chat для генерації inbound лідів, ми надаємо бізнесам можливість комунікувати із більшою кількістю потенційних клієнтів і залучати їх у більш персоналізований і ефективний спосіб, ніж будь-коли раніше”,Олег Білозор, CEO і засновник Reply.io.

Всі нові функції вже доступні для всіх користувачів Reply.io в 14-денній пробній версії. Ви можете дізнатися більше про оновлення на вебсайті.

Не пропустіть майбутній вебінар “The New Reply: Unleash the Future of Sales with AI”, який відбудеться 12 червня о 18:00. Станьте одним із перших, хто дослідить функції ШІ від Reply.io та нові тарифи з необмеженою кількістю скриньок, розроблені, щоб революціонізувати ваш успіх у холодних продажах у 2024 році. 

Мова вебінару – англійська. 

Про Reply.io

Reply.io — це платформа на базі штучного інтелекту, яка вже 10 років допомагає бізнесам збільшувати продажі через автоматизацію бізнес комунікацій, зберігаючи персональний підхід на кожному етапі. Їй довіряють понад 3000 компаній, серед яких Adobe, Strava,Youscan та TNW. G2 визначив Reply.io одним із 50 найкращих інструментів для продажів у 2024 році. Reply.io відомий своєю відмінною службою підтримки клієнтів.

Більше інформації шукайте на сайті Reply.io.

Контактна особа:

Олівія Мілтон,

CMO Reply.io

olivia@reply.io

+380637107909

Поділитися статтею:
Reply.io презентує оновлену платформу до свого 10-річчя на ринку, яка допомогає бізнесам максимізувати продажі з Inbound та Outbound каналів

Пало-Альто, Каліфорнія — 23 травня 2024 року — Reply.io, провідна В2В платформа для автоматизації продажів, оголошує про велике оновленого продукту, покликане встановити новий стандарт у використанні ШІ для генерації лідів і пришвидшенню роботи sales-команди. Reply.io вже 10 років допомагає бізнесам у всьому світі знаходити нових клієнтів і масштабувати продажі через автоматизацію комунікацій з ними по […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/new-reply-1.jpg
Скопійовано!