4 Травня, 2023
Час читання: 1 хв.

Ride to Ukraine: Impressit підтримує ініціативу Тома Хашемі щодо допомоги в розмінуванні України

Львівська IT-компанія Impressit підтримала ініціативу CEO британської компанії Cast from Clay Тома Хашемі, який планує подолати дві тисячі кілометрів велосипедом, збираючи кошти на розмінування деокупованих українських територій.

Вартість знешкодження однієї міни складає приблизно £500. CEO британської компанії Cast from Clay Том Хашемі поставив за мету зібрати £20000 для MAG, щоб знешкодити 40 або більше мін. 

Для цього наприкінці квітня Том вирушив у велосипедну подорож з Лондона до Львова. Йому доведеться подолати більше двох тисяч кілометрів за 16 днів. За прогресом можна слідкувати на Instagram-сторінці Тома.

У Львові на нього чекатиме зустріч із мером Андрієм Садовим, якому він передасть лист із підписами 130 членів Парламенту Великої Британії. Таким чином Том хотів би докластись до зміцнення зв’язків між адміністрацією Львова та керівними особами у Парламенті Британії.

Том є давнім другом CEO компанії Impressit Романа Зьомка, тому компанія та особисто Роман активно долучились до допомоги у організації подорожі, зустрічі із львівськими посадовцями та розповсюдження інформації про цей фандрейзинг.

Підтримати ініціативу та дізнатися деталі можна за посиланням: https://ridetoukraine.com 

Поділитися статтею:
Ride to Ukraine: Impressit підтримує ініціативу Тома Хашемі щодо допомоги в розмінуванні України

Львівська IT-компанія Impressit підтримала ініціативу CEO британської компанії Cast from Clay Тома Хашемі, який планує подолати дві тисячі кілометрів велосипедом, збираючи кошти на розмінування деокупованих українських територій. Вартість знешкодження однієї міни складає приблизно £500. CEO британської компанії Cast from Clay Том Хашемі поставив за мету зібрати £20000 для MAG, щоб знешкодити 40 або більше мін.  […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto_1280-630.png
Скопійовано!