30 Березня, 2023
Час читання: 3 хв.

Другокурсники ВПУ №29 захистили свій перший проєкт

7 березня другокурсники ВПУ №29 презентували свою першу розробку – чат-бот для училища в межах проєкту VO-Tech School, а 25 березня в училищі відбувся День відкритих дверей.

Учні оновленої програми для професії  “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” презентували свою розробку чат-бот для училища. Розробка допомагатиме вступникам дізнаватися більше про навчальний заклад, умови вступу. Три команди поділилися результатами роботи, яка тривала понад семестр. Під час захисту кожен мав нагоду протестувати чат-бот, відсканувавши QR код. Оцінювали проєкт члени журі – представники ІТ-галузі з компаній PLVision, Sigma Software та EduNav.

Захист відбувся у компанії Sigma Software – одного з партнерів проєкту. Крім того, для студентів організували екскурсію офісом компанії. 

“Коли ми оновлювали цю навчальну програму у ВПУ №29, я мріяв, що в нас буде захист робіт, такий, як я побачив сьогодні. Тому, я дуже задоволений та ви всі – великі молодці! Це лише старт вашого шляху в ІТ, тож не варто розслаблятися, адже робота в ІТ-компанії потребує постійного навчання та роботи над собою”, прокоментував роботу студентів Іван Бабійчук, Vice President Of Engineering в EduNav, член Наглядової Ради Львівського ІТ Кластера.

Також 25 березня в навчальному закладі пройшов День відкритих дверей, на якому відвідувачі могли побачити оновлені навчальні кабінети та поспілкуватися зі студентами модернізованої програми.

День відкритих дверей провели для школярів та батьків, які хочуть дізнатися більше про навчальну програму та умови вступу. 

Мирослава Осередчук, L&D manager в компанії Sigma Software, розповіла про тенденції в ІТ-галузі та поділилася особливостями роботи в ІТ-сфері. Також студенти та викладачі провели екскурсію в гуртожиток училища для всіх охочих. 

“Навчальна програма у ВПУ №29 відкриває великі можливості в ІТ-сфері, адже ми здобуваємо як теоретичні, так і практичні знання з програмування та інших профільних дисциплін від спеціалістів з ІТ-компаній. До речі, нещодавно, ми мали змогу поділитися результатами нашої розробки та презентувати представникам ІТ-компаній наш телеграм-бот – це був незабутній досвід, який ще неодноразово знадобиться нам в майбутньому”, поділилася враженнями про навчання Сніжана Тимань, учениця 2-го курсу ВПУ №29.

У 2021 році Львівський ІТ Кластер розпочав трансформацію профтехосвіти та запустив проєкт Vo-Tech School заклад професійної освіти нового типу для підготовки спеціалістів в галузі інформаційних технологій.

До трансформації долучилися представники ІТ-індустрії, бізнесу, влади міста та області. Ця співпраця дозволила створити унікальну навчальну ІТ-програму на базі саме професійно-технічної ланки. Отже, вже за три роки після вступу студент може почати роботу в тех-галузі.

Викладачі з ІТ-сфери проводять заняття так, щоб отримані знання дозволили студентам швидко влитися у майбутню команду в ІТ-компанії та бути готовими до роботи над проєктами. 

Випускники оновленої навчальної програми здобудуть достатній рівень знань із розробки програмного забезпечення, тестування та веб-розробки, а також оволодіють навичками командної роботи і професійною англійською мовою. 

Термін навчання складає 2 роки 10 місяців. Після закінчення училища можна одразу працювати в ІТ або продовжити навчання в університеті на одній із 19 програм, які оновив Львівський ІТ Кластер у чотирьох університетах Львова.

Поділитися статтею:
Другокурсники ВПУ №29 захистили свій перший проєкт

7 березня другокурсники ВПУ №29 презентували свою першу розробку – чат-бот для училища в межах проєкту VO-Tech School, а 25 березня в училищі відбувся День відкритих дверей. Учні оновленої програми для професії  “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” презентували свою розробку – чат-бот для училища. Розробка допомагатиме вступникам дізнаватися більше про навчальний заклад, умови […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/1x9a0552.jpg
Скопійовано!