6 Липня, 2023
Час читання: 2 хв.

Сесія Львівської міської ради підтримала інвестиційний проєкт зі створення Дослідного Центру

Під час сесії Львівської міської ради 6 липня депутати підтримали ухвалу, яка затверджує інвестиційний проєкт на створення Дослідного Центру. Старт оголосить конкурсна комісія. 

Ухвала передбачає реалізацію інвестиційного проєкту “Створення Дослідного Центру для студентів інженерних спеціальностей. Рішення підтримав 41 депутат ЛМР.  Затвердження проєкту ухвали дозволяє організувати та провести інвестиційний конкурс для визначення інвестора для реалізації проєкту.  

“Спільнота Кластера вітає затвердження інвестиційного проєкту, реалізація якого  суттєво вплине на якість та результативність вищої освіти. Це буде інноваційний простір, який об’єднуватиме лабораторії для міжсекторальних досліджень, сприятиме розвитку стартапів і підприємницьких навиків. Студенти, науковці, майбутні підприємці у Центрі зможуть додатково вчитися, працювати над створенням власних проєктів та стартапів, слухати лекції та розвивати навички ведення бізнесу. Для втілення проєкту ми ініціювали підписання меморандуму з USAID та ЛМР з метою створення сучасного інноваційного дослідного центру. З нетерпінням чекаємо наступних етапів роботи над проєктом”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

“Це пілотний проєкт такого масштабного формату в приміщеннях у центральній частині міста, де буде синергія всіх університетів, і такий хаб для підготовки спеціалістів інженерних спеціальностей. Ми хочемо, щоб цей проєкт був реалізований якомога швидше, він має дуже велику додану вартість, адже він, власне, сигналізує всі об’єднання в сфері як вищої освіти, так і різних ініціатив, а також залучення компаній. Це такий центр-хаб, який буде давати змогу вирощувати фахівців”, – розповів перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

У Дослідному центрі передбачено створення лабораторій різних спрямувань:

 • Лабораторія Design Thinking.
 • Лабораторія ІоТ.
 • Лабораторія AI.
 • Лабораторія Робототехніки.
 • Лабораторія AR/VR + Gamedev.
 • Лабораторія Механічної обробки.
 • Лабораторія HCI (людино-машинної взаємодії).
 • Лабораторія Механічної обробки.
 • Лабораторія Кібербезпеки.
 • Лабораторія Радіоелектроніки.
 • Data Center.

Дослідний центр розташовуватиметься за адресою: вул. Каліча Гора, 5 у Львові. Це триповерхова споруда, споруджена у кілька етапів у середині ХІХ століття. Власником будинку був будівничий Сильвестр Берський. Початково будинок орендувала Крайова шкільна рада для чоловічої учительської семінарії, після чого він перейшов у власність Інституту ім. Оссолінських. У радянські часи будинок використовувався як військкомат Галицького району Львова. З 2010-х років будинок не використовується. Сьогодні приміщення колишнього військкомату перебуває на балансі відділу освіти Галицького і Франківського районів. Для реалізації проєкту необхідно повністю  реконструювати будівлю та облаштувати лабораторії з обладнанням. 

Поділитися статтею:
Сесія Львівської міської ради підтримала інвестиційний проєкт зі створення Дослідного Центру

Під час сесії Львівської міської ради 6 липня депутати підтримали ухвалу, яка затверджує інвестиційний проєкт на створення Дослідного Центру. Старт оголосить конкурсна комісія.  Ухвала передбачає реалізацію інвестиційного проєкту “Створення Дослідного Центру для студентів інженерних спеціальностей. Рішення підтримав 41 депутат ЛМР.  Затвердження проєкту ухвали дозволяє організувати та провести інвестиційний конкурс для визначення інвестора для реалізації проєкту.   […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/golovna-novyna.png
Скопійовано!