10 Липня, 2020
Час читання: 2 хв.

SoftServe Долучився до Створення Інноваційного Наукового Парку SID City

10 червня на базі Національного університету «Львівська політехніка» відкрито перший в області науковий парк. Засновниками парку є SoftServe, Львівська політехніка, низка приватних компаній, а також школа стартапів Tech StartUp School.
SID City (Science, Innovation, Development) є найбільшим серед наукових парків в Україні з загальною площею 27 тис. м2. Науковий парк складається з трьох комплексів: виробничого майданчику на вулиці Городоцькій; комплексу, що спеціалізується на розвитку ІТ на вулиці Академіка Колесси та креативного простору на вулиці Князя Романа. Також науковий парк має у своєму розпорядженні близько 7,5 га землі, на якій в майбутньому планують звести нові інфраструктурні об’єкти.
«Наша головна ідея – розвиток інновацій шляхом створення наукового середовища. Традиційно вважається, що науковий парк об’єднує науку та бізнес. Ми хочемо зробити так, щоб він починався з науки та закінчувався на логістиці, себто на кінцевому споживачеві послуг та продуктів», – зазначив директор SID City Назар Подольчак.
Головним завданням парку є сприяння науково-технічній та інноваційній діяльності, а також комерціалізація результатів наукових досліджень. Пріоритетними напрямками роботи парку є новітні технології, інформаційні технології, телекомунікації та інше.
SoftServe має міцні зв’язки з науковим середовищем: у SoftServe працює R&D департамент, що вже налічує понад 30 працівників і швидко росте. Цей підрозділ працює на стику науки та технологій, продукуючи інноваційні рішення та продукти. Окрім того, у SoftServe працює понад 50 фахівців із науковим ступенем з штучного інтелекту, математичного моделювання, комп’ютерних наук, фізики, хімії, біології, біоінформатики, економіки, медицини, тощо. Такі експерти є потужним драйвером в інноваційній культурі компанії. На додачу, SoftServe має низку наукових партнерств з іншими дослідницькими тат технологічними компаніями, а також університетами у Європі, та США.
«Нашу компанію характеризує любов до високих технологій, інновацій та освіти. Усі ці речі лежать в основі майбутнього наукового парку, – розповідає Ярослав Любінець, голова Ради директорів компанії SoftServe». –  Тож я переконаний, що технологічний досвід SoftServe, наше інновативне мислення та експертиза у розвитку талантів та бізнесу допоможуть науковому парку стати потужним інноваційним та науково-дослідницьким осередком в Західному регіоні».
Поділитися статтею:
SoftServe Долучився до Створення Інноваційного Наукового Парку SID City

10 червня на базі Національного університету «Львівська політехніка» відкрито перший в області науковий парк. Засновниками парку є SoftServe, Львівська політехніка, низка приватних компаній, а також школа стартапів Tech StartUp School. SID City (Science, Innovation, Development) є найбільшим серед наукових парків в Україні з загальною площею 27 тис. м2. Науковий парк складається з трьох комплексів: виробничого […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d0b4d0bed0bbd183d187d0b8d0b2d181d18f-d0b4d0be-d181d182d0b2d0bed180d0b5d0bdd0bdd18f-d196d0bdd0bdd0bed0b2d0b0d186d196d0b9d0bdd0be_62f86ceb89b42.jpeg
Скопійовано!