22 Січня, 2020
Час читання: 3 хв.

SoftServe Відкриє “Кімнату Позитиву” у Львові

Благодійний фонд «Відкриті очі», заснований ІТ-компанією SoftServe, оголосив про старт проєкту «Кімнату позитиву 3.0» у відділеннях нейрохірургії та неврології Львівської міської дитячої клінічної лікарні, вул. П. Орлика, 4.

Кімната позитиву – це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які проходять довготривалу терапію у лікарнях. Щоб діти не залишалися на одинці з хворобою і не почувалися відірваними від звичайного життя, у цьому просторі передбачається 2 кімнати: реабілітаційна, яка буде обладнана спеціальним інвентарем для дітей з особливими потребами, та друга кімната з чотирма зонами: навчальною, релаксаційно-відпочинковою, ігровою та місцем для занять творчістю.

 

Особливістю лікування таких хворих є тривале перебування в лікарні, в окремих випадках до 2-3 місяців. В цей час більшість дітей отримує велике психоемоційне навантаження, що негативно впливає на їхнє одужання, призводить до відставання в навчальному процесі. В “Кімнаті позитиву” працюватимуть психолог, реабілітолог і педагоги, а також діти зможуть проводити час з батьками. Все це суттєво знизить стрес та сприятиме швидшому одужанню пацієнтів”, – зазначає Дмитро Квіт, головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

 

Ми разом з лікарями відділень запроєктували цей комфортний простір, щоб діти швидше одужували, наздоганяли шкільну програму, мали шанс на якісну реабілітацію, а також отримували позитивні емоції в цей непростий для них час. Зараз вже маємо кілька партнерів і дивуватимемо львів’ян та гостей міста цікавими акціями та новинами”, – коментує Вікторія Міщук, менеджерка з фандрейзингу БФ “Відкриті очі”. – За 2 роки проєкту ми напрацювали певний досвід у створенні подібних просторів для дітей у лікарнях України та Польщі, тож впевнені, що нова, львівська, “Кімната позитиву” принесе багато користі та радості і діткам, і їхнім батькам, і персоналу лікарні”.

img_3035

Проект “Кімнати позитиву” розпочався у жовтні 2017 року. Тоді Фонд вперше облаштував Кімнату позитиву у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології (Польща) спільно з Асоціацією Pozytywne.com. Ідея створення такої кімнати виникла у співробітників розробницького центру SoftServe у Вроцлаві. Вони звернулися з цією ідеєю у БФ “Відкриті очі” і проєкт взяли в роботу. Після успішної реалізації проєкт вирішили втілити в Україні, де з того часу створено вже 4 таких кімнати (відкриття двох заплановано на початку 2020 року).

Це вже не перший проєкт співпраці Благодійного Фонду “Відкриті очі” та Львівської міської клінічної лікарні. У 2017 році Фонд придбав обладнання для лікування новонароджених немовлят, які перенесли важку асфіксію, гіпотермією – методикою для зменшення потреби організму в кисні. Така терапія дозволяє зберегти клітини нервової системи і в майбутньому уникнути післяпологових ускладнень.

БФ «Відкриті очі» запрошує до співпраці компанії та всіх, хто бажає долучитися до доброї справи. На сайті Фонду можна підтримати проєкт і полегшити тривале перебування діток у лікарнях.

 

Поділитися статтею:
SoftServe Відкриє “Кімнату Позитиву” у Львові

Благодійний фонд «Відкриті очі», заснований ІТ-компанією SoftServe, оголосив про старт проєкту «Кімнату позитиву 3.0» у відділеннях нейрохірургії та неврології Львівської міської дитячої клінічної лікарні, вул. П. Орлика, 4. Кімната позитиву – це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які проходять довготривалу терапію у лікарнях. Щоб діти не залишалися на одинці з хворобою і не […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d194-d0bad196d0bcd0bdd0b0d182d183-d0bfd0bed0b7d0b8d182d0b8d0b2d183-d183-d0bbd18cd0b2d0bed0b2_62f86ea7cb157.png
Скопійовано!