9 Червня, 2022
Час читання: 2 хв.

Спільноту Львівського ІТ Кластера відзначили медаллю “За сприяння Збройним Силам України”

8 червня Міністерство оборони України відзначило спеціальною відзнакою діяльність Кластера, яка спрямована на посилення обороноздатності Збройних Сил України, підтримку Львівської військової адміністрації та допомогу тим, хто постраждав від війни найбільше.

Медаллю “За сприяння Збройним Силам України” нагороджують за вагомий особистий вклад в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин та підрозділів Збройних Сил України.

Із першого дня повномасштабного наступу росії, спільнота Львівського ІТ Кластера не стояла осторонь та створила ініціативу Victory Projects. В межах якої, команда Кластера запустила проєкти, які допомагають десяткам тисяч тимчасово переміщених осіб, тисячам військовослужбовців, забезпечують резервним зв’язком сотні компаній для підтримки стійкості бізнесу і критичну інфраструктуру в декількох областях України та посилюють рівень безпеки в регіоні.

Один із перших проєктів у межах ініціативи Victory Projects – це Second Home. Кластер облаштував 7 центрів для тимчасово переміщених осіб, де забезпечили усім необхідним 1200 спальних місць та організували 25 000 безкоштовних обідів. Починаючи з лютого, прихисток в наших центрах знайшли понад 11 тисяч людей, серед яких понад 4 тисячі ІТ-спеціалістів.

Проєкт Vision передбачає розширення функціоналу централізованої системи відеоспостереження у Львівській області для забезпечення правопорядку та підсилення оборони. Кластер фінансує зараз закупівлю програмного забезпечення для системи надточного розпізнавання людей та автомобілів.

 
1 / 5

Armor – це ініціатива із закупівлі 1000 бронежилетів 4+ класу захисту для військових, працівників спецслужб, бійців спецпідрозділів, які боронять нашу країну на передовій. Завдяки цій ініціативі, закуплено 750 засобів захисту, 650 відправлено бійцям, які несуть службу в районі Миколаєва, Одеси, Харкова, Попасної, Краматорська тощо. Щодо постачання ще 250 комплектів захисної амуніції тривають перемовини.

Проєкт Sky передбачає технічну модернізацію командного та аналітичного центрів Повітряного Командування “Захід”. Покращення включає повну заміну існуючої комп’ютерної техніки, мережевого обладнання та екранів для виведення зображення навігаційних систем. На другому етапі, в межах проєкту, планується модернізація операційних центрів Командування у восьми областях західного регіону України.

Також Львівський ІТ Кластер закупив велику партію терміналів Starlink для критичної інфраструктури заходу України, зокрема у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Це дозволило компаніям забезпечити дієздатність бізнесу. Адже для клієнтів це стало сигналом, що наші компанії можуть продовжувати працювати, навіть якщо виникнуть перебої з інтернетом.

Спільнота Львівського ІТ Кластера дякує компаніям та партнерам, які долучаються до Victory Projects. Відзнака “За сприяння Збройним Силам України” – це наша спільна нагорода за щоденні зусилля, яких ми докладаємо для перемоги України.

Поділитися статтею:
Спільноту Львівського ІТ Кластера відзначили медаллю “За сприяння Збройним Силам України”

8 червня Міністерство оборони України відзначило спеціальною відзнакою діяльність Кластера, яка спрямована на посилення обороноздатності Збройних Сил України, підтримку Львівської військової адміністрації та допомогу тим, хто постраждав від війни найбільше. Медаллю “За сприяння Збройним Силам України” нагороджують за вагомий особистий вклад в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин та підрозділів Збройних Сил […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d181d0bfd196d0bbd18cd0bdd0bed182d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d0b0-d0b2d196_62f863f58f11c.png
Скопійовано!