28 Серпня, 2023
Час читання: 3 хв.

Спортивно-соціальна ініціатива Run for UNBROKEN від компанії Redtag

Компанія Redtag започаткувала спортивно-соціальну ініціативу Run for UNBROKEN. Її мета – допомогти зібрати кошти на обладнання для дитячої реабілітації в Україні. Співробітники щодня виходили на пробіжки та конвертували свої кілометри в донати. Адже 1 км = 1$ в підтримку UNBROKEN Kids.

Реабілітація сьогодні потрібна тисячам українських дітей, яких травмувала війна. Тож аби дітки змогли отримати найкраще лікування і відновлення у рідній країні, Центр реабілітації UNBROKEN Kids збирає 35 млн грн на медичне обладнання. Дитяче відділення реабілітації облаштують на базі лікарні Святого Миколая у Львові. Це унікальний медзаклад Першого медичного об’єднання Львова, де лікують та оперують дітей від народження до повноліття. За останній рік допомогу тут отримали понад 60 тисяч діток зі всієї України.

“Біг та корпоративне волонтерство дивовижним способом об’єднують людей. 36 редтегівців приєдналися до нашої спортивно-соціальної ініціативи Run for UNBROKEN, а це 30% нашої команди. Співробітники бігали в різний час та різних куточках світу, але всі разом заради однієї великої доброї мети – допомогти маленьким незламним українцям повернутися до повноцінного життя”, – коментує Назар Микитин, CEO Redtag.

За 5 тижнів спортивно-соціальної ініціативи співробітники набігали 2770 км.  Як все відбувалося? Redtag привідкриває завісу бекстейджу:)

Бігова спільнота

Для трекінгу кілометрів та створення бігового ком’юніті – ми запросили всіх учасників ініціативи приєднатися до групи в спортивному додатку Stravа. Завдяки цьому кожен учасник міг відстежувати свій прогрес, ділитися результатами та фото з пробіжок, отримувати підтримку від колег.

Біг в кайф

Перед стартом ініціативи ми організували зустріч з досвідченим бігуном. Разом з експертом розібралися  —  як бігати, щоб не нашкодити собі, відповіли на питання новачків та мотивувати тих, хто неодноразово починав, але вирішив що “біг то не моє”.

Підтримка не менш важлива ніж сам біг

Спортивна активність в команді  — це завжди додаткова мотивація. Ми об’єдналися в команди аби підсилити азарт та підтримувати один одного.

Щотижня на загальній командній зустрічі ми оголошували рейтинг команд. Також публікували дописи з кількістю набіганих кілометрів та історіями учасників на сторінках компанії в соціальних мережах. Щоразу це мотивувало нових учасників приєднатися до нашої ініціативи.

Спільний забіг 

В останній день спортивно-соціальної ініціативи ми організували спільний фінальний забіг вулицями міста разом з представниками Благодійного фонду UNBROKEN та біговою спільнотою “Чумаки”. Цей забіг став символом нашої єдності, співпраці та бажання робити добро. 

Підтримка Національного реабілітаційного центру UNBROKEN та проєкту UNBROKEN Kids, зокрема, є основним напрямком корпоративної соціальної відповідальності компанії Redtag. Співробітники ставлять собі за мету допомогти НЕЗЛАМНИМ українцям – військовим та цивільним, дітям і дорослим, які втратили кінцівки, повернутися до повноцінного життя.

Компанія Redtag запрошує українську IT спільноту долучитися до спортивно-соціальної ініціативи Run for UNBROKEN, щоб разом зібрати кошти та здійснити дитячі  мрії – жити щасливе та сповнене руху життя. 

За посиланням ви знайдете детальнішу інформацію щодо ініціативи Run for UNBROKEN.

Redtag – це консалтингова компанія, офіційний партнер Salesforce, що спеціалізується на реалізації стратегій CRM і CX. Redtag допомагає компаніям покращувати їх взаємодію з клієнтами, забезпечуючи комплексні рішення та підтримку. 

Поділитися статтею:
Спортивно-соціальна ініціатива Run for UNBROKEN від компанії Redtag

Компанія Redtag започаткувала спортивно-соціальну ініціативу Run for UNBROKEN. Її мета – допомогти зібрати кошти на обладнання для дитячої реабілітації в Україні. Співробітники щодня виходили на пробіжки та конвертували свої кілометри в донати. Адже 1 км = 1$ в підтримку UNBROKEN Kids. Реабілітація сьогодні потрібна тисячам українських дітей, яких травмувала війна. Тож аби дітки змогли отримати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/run-for-unbroken_1.png
Скопійовано!