17 Грудня, 2021
Час читання: 2 хв.

Стань Миколаєм для Своєї Рідної Школи

Що потрібно малечі більше: пакет цукерок раз на рік чи справжня турбота щодня? “Дамо дітям рухатись” (ДДР) – це ініціатива компанії KeenEthics, яка спрямована на збереження здоров’я українських школярів. Компанія працює на цю мету 365 днів на рік.

Частина класичних парт замінюється на столи для стояння, щоб учні могли динамічно чергувати позу під час уроків. Більше ніякого болю у спині та необхідності сидіти 45 хвилин без можливості розім’ятися – у будь-який момент можна підвестись і навчатись стоячи. Зараз основна потреба ініціативи – кошти на закупівлю нових столів для стояння. Всі інші витрати, як-от навчання вчителів, батьків, технічне забезпечення KeenEthics покриває самостійно або коштом партнерів. Проєкт і кількість шкіл, які бажають взяти в ньому участь, ростуть не по днях, й коштів меценатів не вистачить на те, щоб покрити всі запити. Однак, подарувати дітям свято, яке триватиме не день чи два, а протягом років, можете ВИ.   

Добро – це не лише про День Миколая

Перший потік програми ДДР стартував лише цього року, в 2021-му, однак, вже є чимало заявок на наступний: адміністрації шкіл чують відгуки вчителів із пілотних класів та бажають відтворити цей досвід у своїх закладах. Діти, які навчаються з динамічною зміною пози, здатні довше концентрувати увагу, мають кращий настрій та рідше скаржаться на біль у спині та шиї.

Вже через кілька тижнів після старту програми вчителі зауважили, що учні з нетерпінням чекають можливості постояти, а часом навіть просять про зміну пози раніше. Вдома також надають перевагу стоянню, особливо під час письма та малювання. Кажуть, що так їм легше зосередитися.


Як задонатити

Ви можете зробити внесок на сайті, а за запитом отримати детальну звітність за витраченими коштами. Підтримати можна конкретну школу (наприклад, ту, в якій навчається ваша дитина) або проєкт загалом. Обрати потрібну школу можна двома кліками у формі на сайті.

Завдяки вам навчання в українських школах може бути іншим, а школярі – здоровішими та активнішими. Долучайтеся внесками, поширенням та пропозиціями – щоб разом дати дітям рухатись!

Поділитися статтею:
Стань Миколаєм для Своєї Рідної Школи

Що потрібно малечі більше: пакет цукерок раз на рік чи справжня турбота щодня? “Дамо дітям рухатись” (ДДР) – це ініціатива компанії KeenEthics, яка спрямована на збереження здоров’я українських школярів. Компанія працює на цю мету 365 днів на рік. Частина класичних парт замінюється на столи для стояння, щоб учні могли динамічно чергувати позу під час уроків. Більше […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d181d182d0b0d0bdd18c-d0bcd0b8d0bad0bed0bbd0b0d194d0bc-d0b4d0bbd18f-d181d0b2d0bed194d197-d180d196d0b4d0bdd0bed197-d188d0bad0bed0bbd0b8_62f866b265a6e.png
Скопійовано!