12 Лютого, 2024
Час читання: 3 хв.

Старт менторських сесій у Founders’ Dialogue 

У програмі Founders’ Dialogue доступний оновлений список менторів. Проєкт об’єднує засновників та СЕО компаній Львівського ІТ Кластера для обміну досвідом, нетворкінгу між компаніями різного розміру та розвитку культури наставництва всередині спільноти.

Ідея Founders’ Dialogue з’явилась під час проведення Стратегічної сесії у 2023 році. Учасники запропонували створення менторських сесій, де засновники та керівники бізнесів у форматі 1:1 могли б ділитися своїм досвідом масштабування, подолання криз, пошуком своєї ніші та іншим. Ми реагуємо на запити наших учасників, тож створили Founders’ Dialogue.

Учасниками програми можуть стати лише представники компаній-учасниць Львівського ІТ Кластера. А саме: 

  • засновники, 
  • співзасновники, 
  • Chief Executive Officers, 
  • Chief Technology Officers, 
  • Chief Financial Officers, 
  • Chief Operating Officers, 
  • Chief People Officers, 
  • Heads of Regional Offices.

Менторська програма дасть можливість керівникам компаній спілкуватися про всі складові успішного бізнесу. Наприклад, на теми управління, маркетингу та продажів, стійкості, регуляторних аспектів, фінансів, інвестицій та капіталу тощо.

Топменеджери зможуть отримати сесію у керівників, які їх надихають. А також стати менторами для колег з інших компаній. Серед менторів будуть: 

  • Віктор Чех – CEO та співзасновник Sombra. Віктор ділитиметься досвідом заснування ІТ-компанії та її розвитку.
  • Андрій Скоропад – Advisory Board Member у Avenga. Перетворив компанію Perfectial на успішну компанію на 500+ співробітників, доки її не придбала Avenga. Андрій розповість, як заснувати та очолити успішну сервісну компанію, як створити фінансову систему, відділи маркетингу та розвитку бізнесу.  
  • Мар’яна Горлач – CEO Blackthorn Vision. Займала позиції від Engagement Manager до Head of Strategy Office в ELEKS, потім Chief Operations Officer, а тепер Chief Executive Officer в Blackthorn Vision. Проконсультує стосовно sales, engagement, account management, proposal development та pre-sales.
  • Володимир Шевчик – СEO Indeema Software, серійний підприємець. Допоможе у питаннях стратегії компанії, маркетингу та продажів.

Повний перелік менторів дивіться на сторінці проєкту. 

Програма Founders’ Dialogue має свою систему доступу до бронювань менторів. Для того, аби стати менті, потрібно самому бути ментором для колег. Проведені менторські сесії – валюта Founders’ Dialogue. При першому бронюванні менторської сесії учасник, компанія якого налічує до 100 працівників, отримує 2 бали, а учасник, компанія якого має більше ніж 100 працівників, отримує 5 балів. Щоб забронювати зустріч в якості менті, на рахунку має бути щонайменше 2 бали, a щоб зустрітись з СЕО великої компанії (100+ фахівців) 5 балів.    

Отримати сесію можна також придбавши бали за донат або поділившись історією, що може бути корисною іншим керівникам.  

“Програма Founders’ Dialogue перш за все сприяє обміну досвідом: ти можеш обговорити проблему та варіанти її вирішення із людиною, яка вже через неї проходила. Великою перевагою сервісу є те, що можуть брати участь керівники компаній різних розмірів. Тобто СЕО компанії на початковому етапі розвитку може поговорити з керівником компанії, що стабільно масштабується, і порівняти підходи. Програма сприяє розширенню мережі бізнес-зв’язків , створенню нових партнерств. Учасники можуть започатковувати спільні проєкти, ділитися своїми контактами. А глобально, Founders’ Dialogue – це про синергію підприємців та про розвиток українського бізнесу,” – коментує проєкт Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Founders’ Dialogue несе цінність і для менті, і для менторів. Менті зможуть отримати нові ідеї для розвитку або масштабування їхніх компаній – це особливо корисно, коли компанія збирається зробити стрибок у нову нішу або вийти з новим продуктом. Якщо трапилася скрутна ситуація, керівник вигорів або втратив напрямок руху – ментор дасть гарну пораду. Також він допоможе виявити, яких управлінських hard/soft скілів не вистачає для досягнення цілей. 

Цінність для менторів у тому, що вони зможуть отримати нішеву експертизу компаній менті та нові потенційні партнерства.  Крім цього, це добре вплине на репутацію керівника та бренд його компанії на ринку, а також дозволить тримати руку на пульсі галузі. 

Більше про менторську програму для СЕО дізнавайтеся на сторінці Founders’ Dialogue

Маєте питання? Звертайтеся до менеджерки проєкту Юлії Візної: foundersdialogue@itcluster.lviv.ua

Поділитися статтею:
Старт менторських сесій у Founders’ Dialogue 

У програмі Founders’ Dialogue доступний оновлений список менторів. Проєкт об’єднує засновників та СЕО компаній Львівського ІТ Кластера для обміну досвідом, нетворкінгу між компаніями різного розміру та розвитку культури наставництва всередині спільноти. Ідея Founders’ Dialogue з’явилась під час проведення Стратегічної сесії у 2023 році. Учасники запропонували створення менторських сесій, де засновники та керівники бізнесів у форматі […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/start-mentorskih-sesij-u-founders-dialogue_fb-tg-1.png
Скопійовано!