19 Грудня, 2023
Час читання: 3 хв.

Стартап AiSDR, заснований двічі випускниками Y Combinator, приєднується до Львівського ІТ Кластера

Вдруге за 5 років пройшовши всесвітньо відомий стартап-акселератор Y Combinator, співзасновники AiSDR Юрій і Олег Заремби вирішили долучитися та поділитися своїм досвідом з найінноваційнішою ІТ-спільнотою в Україні, приєднавшись до Львівського ІТ Кластера.

Це вже друга компанія, створена Олегом та Юрієм, яка приєднується до асоціації. Попередня, AXDRAFT, стала частиною спільноти Кластера у 2022 році.

“Львівський ІТ Кластер надає вражаючу підтримку українським бізнесам під час війни, створюючи середовище, де IT-компанії знаходять необхідні знання, ресурси та сміливість, потрібні для здійснення важливих та рішучих бізнес-кроків. Ми раді бути частиною спільноти та сприяти зростанню ІТ-ринку в Україні за цих непростих часів”, – зазначає Юрій Заремба.

Після минулого запуску успішної платформи для автоматизації договорів та CLM, цього разу засновники змінили напрямок, зосередившись на автоматизації outreach повідомлень у сфері продажів. За понад 6 років досвіду як у founder-led продажах, так і в керівництві сейлз-командами, Юрій відзначив, що в роботі SDR якість комунікації та кваліфікації лідів завжди поступалися кількості та обмеженням у часі. Через це дуже часто повідомлення, що їх відправляють SDR-фахівці, не є достатньо персоналізованими або своєчасними для привернення уваги потенційних клієнтів, що призводить до невиконання цілей по продажах та затримки зростання бізнесу.

Саме тому Юрій вирішив запустити AiSDR – сейлз-помічника на базі ШІ, який веде комунікацію з inbound та outbound лідами з метою допомогти їм швидше рухатися вниз по воронці продажів. AiSDR виступає як самостійний SDR-фахівець, що використовує генеративний штучний інтелект для кваліфікації, спілкування та бронювання зустрічей з потенційними клієнтами на автопілоті, та який вартує лише 10% зарплати штатного SDR фул-тайм. Система створює та відправляє гіперперсоналізовані імейли, та веде всю комунікацію до моменту дзвінка.

На відміну від подібних платформ, AiSDR працює автономно, і показує гарний результат без людського втручання. Платформа може відповідати на запитання, відправляти follow-up повідомлення та працювати із запереченнями, гарантуючи індивідуальну відповідь на будь-який вхідний запит протягом перших 10 хвилин.

“В AiSDR ми робимо персоналізацію легко масштабованою. Ми тренуємо наш штучний інтелект розуміти продукт та цільові аудиторії клієнта на рівні члена команди, щоб AiSDR комунікував настільки послідовно та релевантно, неможливо було зрозуміти, писав ШІ чи реальна людина. AiSDR працює з різними рівнями зацікавленості у продукті та різними етапами воронки. Наш ШІ аналізує персональну інформацію про кожного ліда, щоб згенерувати повідомлення, що дозволяє AiSDR досягати показників ефективності на рівні з людьми. Ми бачимо середню конверсію від ліда до демо у 1%, та 5-8% показник відповідей на імейли”, – додає Олег Заремба.

Компанія є орієнтованою на продукт та досягнення результатів, і працює над тим, щоб стати всеохопною outreach платформою. Нові функції та поліпшення випускаються щотижня, і в середині грудня AiSDR планує надати власну базу даних верифікованих лідів. У 2024 році команда зосередиться на інтеграціях із Salesforce, Outlook та Zapier, а також додаванні більше каналів для комунікації.

“Дякую команаді AiSDR за довіру. Переконаний, що разом будемо ще плідніше працювати над тим, аби роль Львова та України зростала кожного дня. Сподіваюся компанія знайде ті проєкти, які допоможуть досягти власних та спільних цілей”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Стартап AiSDR, заснований двічі випускниками Y Combinator, приєднується до Львівського ІТ Кластера

Вдруге за 5 років пройшовши всесвітньо відомий стартап-акселератор Y Combinator, співзасновники AiSDR Юрій і Олег Заремби вирішили долучитися та поділитися своїм досвідом з найінноваційнішою ІТ-спільнотою в Україні, приєднавшись до Львівського ІТ Кластера. Це вже друга компанія, створена Олегом та Юрієм, яка приєднується до асоціації. Попередня, AXDRAFT, стала частиною спільноти Кластера у 2022 році. “Львівський ІТ […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_0025-1.png
Скопійовано!