22 Січня, 2024
Час читання: 3 хв.

Стартап-студія Empat приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Empat – це стартап-студія, що працює з 2013 року над створенням інноваційних мобільних та вебпроєктів для українського ринку та всього світу. 

Команда Empat вже має понад 300 успішних кейсів у сферах Real Estate, FinTech, Edtech, Healthcare та інших. З 2022 року компанія почала розвивати напрямок ШІ та бере участь у відомих всесвітніх конференціях Америки, Англії, ОАЕ та Європи.

За цей рік студія виросла на 40% і разом з цим дорослішає як компанія, впроваджує нові технології та ініціативи. Зокрема, почали ще більше працювати над рівнем довіри та задоволеності з боку працівників. А також розвивають R&D-офіс, влаштовуючи Tech мітапи, SoftSkill-воркшопи, екскурсії, спільні походи в спортзал тощо.

Завдяки прихильності команди, Empat зміг зайняти ТОП-3 місце у рейтингу найкращих роботодавців України за версією DOU. Професіоналізм та мотивація допомогла отримати нагороду “Топ 100 найшвидше зростаючих компаній світу” серед більш ніж 280 000 сервісних компаній за версією Clutch – платформа для пошуку та вибору постачальників бізнес-послуг.

Проте Empat не обмежується лише створенням комерційних успішних продуктів та послуг. Компанія вірить, що несе відповідальність за світ навколо й активно сприяємо суспільним ініціативам та волонтерським проєктам.

Вже багато років Empat працює над підтримкою низки громадських організацій, таких як Скаутська організація “Пласт”, онлайн-медіа військової тематики Мілітарний тощо. А з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну команда долучилась до розробки низки просвітницьких та волонтерських проєктів. Серед них: некомерційна ініціатива SpendWithUkraine, онлайн-медіа WeAreUkraine, застосунок для медиків HealUA та сервіс RevengeFor, який зібрав більше 8 500 000 гривень для фонду “Повернись Живим”.

Щомісяця команда Empat збирає кошти та допомагає закривати точкові потреби Збройних Сил України. Компанія вірить, що після перемоги, волонтерських проєктів буде ще більше і матиме змогу подвоїти вклад у відбудову, допомогу військовим та цивільним.

Empat старається розповідати про українські та всесвітні проєкти, в яких бере участь. Тому періодично публікуються дописи у The Washington Post, The New York Times, Forbes, AIN, Vector та інших медіа.

Empat інвестує у майбутнє, тому ми маємо декілька успішних запусків школи Flutter розробників. Ми маємо на меті розвинути ком’юніті Flutter в Україні та створити більше робочих місць для для креативної та талановитої молоді.

Команда компанії працює по всьому світу. Проте головний офіс Empat знаходится у самому центрі Києва та налічує близько 50 співробітників. Завдяки масштабуванню та залученню нових членів команди, Empat радіє відкриттю нового представництва на заході України.

“Ми в Empat раді стати частинкою спільноти Львівського ІТ Кластера. Ми завжди стараємось шукати спільні точки дотику з іншими заради досягнення win-win стратегії, тому будемо раді ділитись нашим досвідом та рости разом з Кластером розвиваючи ІТ-ринок Львова та України вцілому,” Назар Гулик, CEO в компанії Empat.

“Empat передає дух всього українського ІТ та стартап-руху, зокрема: молоді, амбітні, креативні та мають чітке розуміння соціальної відповідальності. Радий, що наша спільнота поповнилась такою сильною командою. Сподіваюся, ви знайдете у Кластері цінні партнерства, підтримку спільноти та проєкти, які допоможуть рости, розвиватися та досягати бізнес-цілей”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Стартап-студія Empat приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Empat – це стартап-студія, що працює з 2013 року над створенням інноваційних мобільних та вебпроєктів для українського ринку та всього світу.  Команда Empat вже має понад 300 успішних кейсів у сферах Real Estate, FinTech, Edtech, Healthcare та інших. З 2022 року компанія почала розвивати напрямок ШІ та бере участь у відомих всесвітніх конференціях Америки, Англії, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/empat_team.png
Скопійовано!