4 Листопада, 2020
Час читання: 3 хв.

Стартував Новий Сезон Вебінарів IT Future: Next Generation

Львівський ІТ Кластер продовжує онлайн-версію проєкту IT Future. Минулого навчального семестру проєкт перейшов в онлайн під назвою Next Generation, в межах якого провели 15 вебінарів на пізнавальні ІТ-теми для школярів. Цього семестру проєкт продовжують. Які вебінари відбудуться далі? Читайте, аби не пропустити.

IT Future: Next Generation – освітні відео уроки, практичні заняття від провідних ІТ-експертів, які вже другий семестр відбуваються для школярів 9-11 класів та вчителів інформатики. Вебінари відбуваються два рази в тиждень — вівторок та четвер о 18:00. Минулого семестру 15 вебінарів переглянуло понад 5 000 глядачів.

Львівський ІТ Кластер продовжує говорити про сферу ІТ та знайомити усіх охочих з актуальними професіями в цій сфері. У вівторок ми розповідаємо про актуальні професійні напрямки в ІТ, а в четвер проводимо вебінари, які допоможуть школярам краще зрозуміти навчальний матеріал з інформатики.

Вебінари відбуваються на нашому YouTube-каналі, вони безкоштовні та є відкритими для кожного, хто цікавиться темою ІТ.

13 жовтня відбувся перший вебінар в цьому семестрі про «Види тестувальників: ручне та автоматизоване тестування» разом зі Степаном Шикеринцем, Senior QA Інженером. Вебінар зачіпав теми історії тестування, типи тестування та процеси, а ще на цьому вебінарі слухачі дізнались про роль тестування в розробці програмного забезпечення та отримали багато порад, де можна попрактикувати свої навички тестування людині без досвіду.

Іван Лаврів, Senior Software  Engineer, допомагав розібратись з двома непростими темами з навчальної програми, а саме: «Поняттям складності алгоритмів» й «Одновимірний та двовимірний масив даних». Розібрали алгоритми для роботи з масивами, які можуть бути властивості алгоритмів та говорили про складність алгоритмів (Big O Notation).

А з Іриною Клейменовою HR Business Partner,  ми дізнались як знайти омріяну роботу та поговорили про HR. Поза тим, глядачі почули про те, хто найважливіша людина в компанії, з ким першим ви познайомитеся, коли прийдете на роботу, а ще дізнались, як визначити, чи підходить вам конкретна професія/позиція чи ні та як знайти ідеального працівника.

Зеновій Верес — Senior Solutions Architect у SoftServe, викладач НУ ЛП, керівник освітнього напрямку у Львівському ІТ Кластері розповів про «Використання хмарних сервісів для зберігання даних», типи хмарних систем та як саме хмарні технології інтегруються з інтернетом речей. А також ми дізнались усю правду про «Architect’s life».

Наступні вебінари в межах проєкту:

  • «Як проєктувати сайти. Landing Page» розповість Микола Воронін 5 листопада о 18:00
  • Про те, хто такі «Дата саєнтисти і магія чисел» розповість Максим Нечепуренко 10 листопада о 18:00
  • Чому важлива «Інформаційна безпека. Безпека в Інтернеті та безпечне зберігання даних» поділиться з нами Михайло Кропива 12 листопада о 18:00
  • Про «Розумні пристрої та Інтернет речей» ми почуємо від Зеновія Вереса 17 листопада о 18:00
  • «Білий хакінг: Хто такі білі капелюхи?» з цією темою нас ознайомить Ігор Беляєв 19 листопада о 18:00

Ще багато цікавих тем й фахівців впродовж двох місяці безкоштовно знайомитимуть школярів та всіх охочих зі сферою ІТ. Дякуємо експертам та компаніям, які діляться знаннями. Не пропустіть корисних  вебінарів!

Особлива подяка компаніям Avenga, {IT}Prosteer, Softserve.


За усіма наступними новинамипроєкту IT Future: Next Generation слідкуйте у соціальних мережах:

Поділитися статтею:
Стартував Новий Сезон Вебінарів IT Future: Next Generation

Львівський ІТ Кластер продовжує онлайн-версію проєкту IT Future. Минулого навчального семестру проєкт перейшов в онлайн під назвою Next Generation, в межах якого провели 15 вебінарів на пізнавальні ІТ-теми для школярів. Цього семестру проєкт продовжують. Які вебінари відбудуться далі? Читайте, аби не пропустити. IT Future: Next Generation – освітні відео уроки, практичні заняття від провідних ІТ-експертів, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d181d182d0b0d180d182d183d0b2d0b0d0b2-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d181d0b5d0b7d0bed0bd-d0b2d0b5d0b1d196d0bdd0b0d180d196d0b2-it-future-next-generation_62f86c26ec50f-scaled.jpeg
Скопійовано!