4 Липня, 2023
Час читання: 3 хв.

Студенти освітнього проєкту VO-Tech School представили власні розробки

У Вищому професійному училищі № 29 Львова, в межах проєкту VO-Tech School від Львівського ІТ Кластера, відбулися командні захисти проєктів. Учні другого курсу оновленої програми “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” продемонстрували свої розробки.

Під час захисту студенти представили чат-боти та веб-сайти, які розробили впродовж навчально-виробничої практики. Серед них:

  • Чат-бот для анонімних знайомств, який допомагає знайти нових друзів та партнерів. Він надає можливість анонімно спілкуватися та знаходити спільні інтереси з іншими користувачами.
  • Чат-бот “Книга рецептів” створили для тих, хто любить готувати. Він допомагає користувачам знайти рецепти на основі наявних продуктів у холодильнику, що дозволяє приготувати найсмачніші страви без зайвих зусиль.
  • Чат-бот та веб-сайт для вибору фільмів. Користувачі можуть обрати з-поміж топ-10 найцікавіших фільмів за рейтингом глядачів, а також дізнатися про українське кіно та найочікуваніші прем’єри у світовому кінематографі.
  • Чат-бот для закладів громадського харчування. Розробка допомагає знайти страви, напої та навіть забронювати столик у закладах громадського харчування. Крім того, він надає паролі до WiFi для зручності відвідувачів.

Чат-бот “Книга рецептів” створювала команда з восьми студентів, які повністю займалися розробкою, дизайном і тестуванням.

“Ми вирішили створити проєкт, який допоможе нашому навчальному закладу і створити книгу рецептів для наших кухарів. Наш бот допоможе їм не просто ділитися  рецептами зі своїми друзями. Ми розробили функцію пошуку рецептів за інгредієнтами: вводите назви продуктів, які маєте, а бот підбере кілька варіантів рецептів”, – розповідає другокурсниця Сніжана Тимань.

Важливим елементом під час роботи над проєктом є саме командна складова, адже вже під час роботи в ІТ-компанії вона відіграє важливу роль. Крім того, це якнайкращий спосіб підтвердити теоретичні знання практикою.

“Над проєктом нас трудилося п’ятеро. Ми працювали над ботом для знайомств і спілкування “Анонімчик”. Такі проєкти дають змогу відчувати себе частиною глобальної спільноти та зустрічати людей з різних куточків світу. Взаємодія в команді була продуктивною: ми обмінювалися ідеями та знаннями, спільно шукали найкращі рішення. Дуже мотивує та додає впевненості, коли бачиш результат праці”, – додає учень другого курсу, Роман Бойко.

Проєкт VO-Tech School, реалізований Львівським ІТ Кластером, має на меті оновити навчальні програми у закладах професійно-технічної освіти. У вересні 2021 року першою оновленою програмою стала програма “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”. Вона дає студентам можливість оволодіти основами програмування та розпочати свою кар’єру в ІТ-сфері одразу після закінчення навчання. Крім того, учні отримують знання з основ тестування, алгоритмів та структур даних, а також професійну англійську мову.

“VO-Tech School дає унікальну можливість підліткам  почати свій шлях в ІТ-сфері вже після 9 класу. Навчальну програму було оновлено експертами-практиками галузі  рівня senior та lead. Окрім технічних дисциплін ми також робимо акцент на розвиток soft-skills та навики роботи в команді. Студенти також мають можливість проходити додаткове навчання на базі ресурсів та платформ ІТ-компаній – партнерів проєкту”, – розповідає Юлія Цимбала, керівниця освітнього напрямку Львівського ІТ Кластера.

Зараз у ВПУ №29 триває вступна кампанія. Подати документи на вступ можна до 31 серпня. Детальніше про умови вступу можете дізнатися на сайті навчального закладу.

Поділитися статтею:
Студенти освітнього проєкту VO-Tech School представили власні розробки

У Вищому професійному училищі № 29 Львова, в межах проєкту VO-Tech School від Львівського ІТ Кластера, відбулися командні захисти проєктів. Учні другого курсу оновленої програми “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” продемонстрували свої розробки. Під час захисту студенти представили чат-боти та веб-сайти, які розробили впродовж навчально-виробничої практики. Серед них: Чат-бот “Книга рецептів” створювала команда […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/1x9a1162.jpg
Скопійовано!