1 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

TechMagic запустила проєкт соціального рекрутингу, який допомагає армії

Українська ІТ-компанія TechMagic стартувала благодійний проєкт GoAskMe, який має на меті надавати кар’єрні консультації в обмін за донат на ЗСУ.

Компанія запустила цей проєкт у час війни, адже з перших днів повномасштабного вторгнення волонтерська діяльність TechMagic значно зросла та є зараз одним з основних пріоритетів. Компанія регулярно жертвує кошти на ЗСУ:на сьогодні сума донатів перевищує 3.2 мільйони гривень, придбала та передала на фронт 5 дронів AUTEL, виділила $21к на купівлю трьох авто для ЗСУ.

“Ми бачимо вплив війни на ситуацію з працевлаштуванням багато спеціалістів втратили роботу через скорочення проєктів чи компаній. А кількість вакансій на ринку відчутно знизилась. Кандидати потребують професійної консультації, а ми маємо глибоку експертизу в рекрутингу, якою готові ділитись. Так з’явилась ідея створити проєкт соціального рекрутингу. В обговоренні, наша команда одноголосно зійшлась на думці, що пріоритет допомога ЗСУ, бо саме завдяки їх роботі ми маємо змогу жити та працювати в мирних містах”, коментує Head of Recruitment department Галина Драган.

Це win-win проєкт, який буде не лише про кар’єру, а й про соціально важливі цінності. Команда TechMagic ділиться експертизою, допомагає охочим прокачати свою кар’єру, а нашій армії донатами.

Запити, з якими працює команда “GoAskMe”:

  • Кар’єрна консультація ІТ-спеціалістів
  • Аналіз резюме або Linkedin профілю
  • Перехід в ІТ сферу
  • Підготовка до співбесіди
  • Профорієнтація учнів та студентів
Щоб отримати консультацію, достатньо зробити три кроки: поповнити Mонобанку для ЗСУ донатом від 300 грн, обрати бажану опцію на сайті та домовитись про дзвінок з рекрутером у зручний час. Для військових, школярів та тих, хто втратив роботу у час війни, донати не обов’язкові, рекрутери допомагають безкоштовно.
Поділитися статтею:
TechMagic запустила проєкт соціального рекрутингу, який допомагає армії

Українська ІТ-компанія TechMagic стартувала благодійний проєкт GoAskMe, який має на меті надавати кар’єрні консультації в обмін за донат на ЗСУ. Компанія запустила цей проєкт у час війни, адже з перших днів повномасштабного вторгнення волонтерська діяльність TechMagic значно зросла та є зараз одним з основних пріоритетів. Компанія регулярно жертвує кошти на ЗСУ:на сьогодні сума донатів перевищує […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/techmagic-zapustyla-proyekt-soczialnogo-rekrutyngu-yakyj-dopomagaye-armiyi_63bd82c1221b8.png
Скопійовано!