18 Червня, 2020
Час читання: 3 хв.

У Львові Запустили Стартап для Допомоги Компаніям в Період Кризи

18 травня стала доступною нова B2B платформа для колаборації сервісних ІТ компаній – SignSpot. Вже у перші дні роботи актуальність сервісу себе виправдала більше ніж очікували – понад 50 компанія подали заявки на реєстрацію. Сьогодні на платформі вже понад 140 верифікованих компаній та ще більше постів про бенч, ліди та тимчасові вакансії і це число щоденно зростає.

Місія SignSpot — підвищити ефективність компаній, допомогти сервісним ІТ компаніям зберегти якомога більше робочих місць та не втрачати доходів протягом цього непростого часу.

Щоб спробувати сервіс потрібно просто перейти на сайт, подати заявку та трохи зачекати поки вашу компанію верифікують.

Спираючись на головні болі та потреби сервісних ІТ компаній, платформа створила можливість:

 • віддавати потенційних клієнтів іншим компаніям за процент від прибутку;
 • аутстафити свій бенч на проєкти інших компаній;
 • знаходити працівників собі на проєкт серед бенчів інших компаній;
 • обмінюватися досвідом та експертизою з компаніями схожого профілю.

У розробку вже запущений додатковий функціонал.

SignSpot — платформа-фасилітатор, котра допомагає бізнесам знаходити потенційно вигідні партнерства. Тут ви не знайдете зайвої бюрократії: компанії мають повну свободу напряму обговорювати умови своїх партнерств, як анонімно, так і відкрито.

У результаті, компанії можуть опрацьовувати клієнтів, яким бракує працівників чи досвіду, знаходити роботу для працівників на бенчі та отримувати вигоду від потенційних клієнтів, з якими не виходить почати співпрацю через брак навичок чи персоналу. Там, де раніше були втрачені можливості, тепер — потенційний прибуток.

Платформа є безкоштовною. Оплата SignSpot відбувається лише по факту “Signed Deal” (укладених угод) і це низький, прозорий та одноразовий платіж сумою 256 доларів. Для додаткового заохочення сектору в цей непростий час, SignSpot надає два місяці безкоштовного користування. Протягом цього часу ви також маєте можливість робити добровільні внески на підтримку та розвиток проєкту.

SignSpot це інструмент та рішення для підвищення ефективності сервісних ІТ компаній.

10 фактів про SignSpot:

 1. На платформі можна публікувати профілі спеціалістів “на бенчі”
 2. Публікуйте тимчасові вакансії та обирайте ідеальних кандидатів
 3. Передавайте проєкти, які вам з певних причин не підходять та  отримуйте з них комісію
 4. Після реєстрації, кожна компанія проходить детальну верифікацію. Коли її завершено, ви отримаєте сповіщення на пошту
 5. Здобувайте вже верифікованих партнерів, тепер є можливість їх обирати на одній платформі
 6. Ви можете запрошувати колег вести профіль компанії. Після прийняття колегою запрошення, їм буде видно всю заповнену вами інформацію, а також всі чати компанії на платформі.
 7. У SignSpot є можливість не оприлюднювати контакти компанії та зберігати анонімність, до моменту домовленості про співпрацю.
 8. SignSpot – це безкоштовна платформа. Оплата SignSpot відбувається лише по факту “Signed Deal” (укладених угод) і це низький, прозорий та одноразовий платіж сумою 256 доларів. Перших 2 місяці користування платформою є цілком безкоштовними
 9. Команда у процесі розробки рейтингової системи та функціоналу для тендерів. Також у процесі переговори з партнерами, кластерами на компаніями, які хочуть публікувати свої проєкти для прямого пошуку підрядників через SignSpot.
 10.  SignSpot – це інструмент для отримання вигод з того, на чому зазвичай компанії втрачають.
Поділитися статтею:
У Львові Запустили Стартап для Допомоги Компаніям в Період Кризи

18 травня стала доступною нова B2B платформа для колаборації сервісних ІТ компаній – SignSpot. Вже у перші дні роботи актуальність сервісу себе виправдала більше ніж очікували – понад 50 компанія подали заявки на реєстрацію. Сьогодні на платформі вже понад 140 верифікованих компаній та ще більше постів про бенч, ліди та тимчасові вакансії і це число […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d183-d0bbd18cd0b2d0bed0b2d196-d0b7d0b0d0bfd183d181d182d0b8d0bbd0b8-d181d182d0b0d180d182d0b0d0bf-d0b4d0bbd18f-d0b4d0bed0bfd0bed0bcd0be_62f86d0d63779.jpeg
Скопійовано!