10 Січня, 2024
Час читання: 2 хв.

Uklon приєднався до Львівського ІТ Кластера

У січні 2024 року українська продуктова IT-компанія Uklon долучилася до Львівського ІТ Кластеру. Це дозволить Uklon активно співпрацювати з іншими гравцями на ринку, обмінюватися найкращими практиками та спільно працювати над розвитком нових технологічних рішень.

“Українська ІТ-індустрія, незважаючи на два роки повномасштабної війни, продовжує активно розвиватися і бути в економічному та волонтерському авангарді країни. Ми робимо все, щоб наша економіка могла відчувати себе стабільно, а ЗСУ отримували інноваційну допомогу у повному обсязі. Саме тому ми стаємо частиною Львівського ІТ Кластеру — одного з найкращих технологічних обʼєднань в Україні. Ми в Uklon готові ділитися своїми практиками, досвідом, експертизою та в цілому працювати на покращення індустрії”, — сказав Сергій Гришков, СЕО Uklon. 

Сьогодні Uklon працює у 27 містах країни, щомісячно здійснюючи понад 4 мільйони замовлень. У 2023 році компанія оголосила про вихід на ринок Узбекистану та Азербайджану. 

Фахівці Uklon розробляють однойменний застосунок в індустрії ride-hailing. За весь час у компанії створили більш як 20 продуктів, головними з яких є Rider App, Driver App, CRM, Map Services, Delivery, Fleet, Corporate та Data.

Зазначимо, що від початку війни компанія системно підтримує українську армію. З 2014 року компанія стала друзями з Фондом «Повернись Живим», та допомогла на суму понад 14 млн гривень. З 2022 року Uklon надає щомісячну підтримку на покриття витрат операційної діяльності колективу Фонда Сергія Притули. Крім цього, Uklon постійно підтримує різні проєкти фінансово. Відтак, за період від початку повномасштабного вторгнення, компанія задонатила понад 40 млн гривень на ЗСУ. 

У 2023 році компанія закрила два власних збори загальною сумою у 80 млн гривень. Ці 80 млн гривень конвертуються у 3 000 FPV-дронів і навчання для 420 пілотів. Станом на січень 2024 року триває спільний збір Uklon, Фонда Сергія Притули та холдингу емоцій “!Fest” на 100 млн гривень для закупівлі 5 000 FPV-дронів та супутнього обладнання.

У квітні 2023 року Uklon за підтримки Mastercard та MacPaw запустив клас авто «Інклюзивний» для людей, які користуються кріслом колісним. Проєкт також підтримали Український ветеранський фонд Мінветеранів та спільнота «Бізнес без бар’єрів». 

Нагадаємо, задля підтримки та допомоги ветеранів, Uklon підписав меморандум про співпрацю з Українським ветеранським фондом.

“Вітаємо Uklon у нашій спільноті! Ми щиро раді, що така сучасна, успішна компанія з активною громадянською позицією підсилила наше ком’юніті. Уже з нетерпінням чекаємо нашої плідної співпраці. Адже віримо — разом ми здатні ще ефективніше розвивати технологічну індустрію. А також допомагати ЗСУ наближати перемогу України”, — сказав Степан Веселовський, СЕО Львівського IT Кластера. 

Поділитися статтею:
Uklon приєднався до Львівського ІТ Кластера

У січні 2024 року українська продуктова IT-компанія Uklon долучилася до Львівського ІТ Кластеру. Це дозволить Uklon активно співпрацювати з іншими гравцями на ринку, обмінюватися найкращими практиками та спільно працювати над розвитком нових технологічних рішень. “Українська ІТ-індустрія, незважаючи на два роки повномасштабної війни, продовжує активно розвиватися і бути в економічному та волонтерському авангарді країни. Ми робимо […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc02888-1-1.jpg
Скопійовано!