21 Червня, 2023
Час читання: 2 хв.

Українські компанії-підписанти Ukraine Business Compact будуть представлені на Ukraine Recovery Conference 2023

21 червня у Лондоні розпочнеться друга щорічна міжнародна конференція з питань відновлення України Ukraine Recovery Conference 2023.

Минулого року конференцію URC2022, яка відбулася 4-5 червня 2022 в Лугано, Швейцарія, відвідали понад 1000 осіб та 58 міжнародних делегацій (представники урядів та міжнародних організацій) взяли участь в запуску політичного процесу відновлення України в ході її проведення. За результатами конференції Швейцарія та Україна, за підтримки міжнародних партнерів, представили “Декларацію Лугано”.

Цьогорічна URC 2023 буде зосереджена на мобілізації міжнародної підтримки для економічної та соціальної стабілізації України та подальшого процесу відновлення від наслідків війни, у тому числі шляхом екстреної допомоги для негайних потреб та фінансування участі приватного сектору в процесі відновлення.

Позицію українського бізнесу в ході URC2023 зокрема представлятиме Глобальний договір ООН в Україні. На виконання цієї місії напередодні міжнародної конференції ГД ООН в Україні став хабом для Ukraine Business Compact 2023 – Принципів довгострокового сталого економічного відновлення України, які ініціює Ukraine Recovery Conference і які будуть презентовані на цій міжнародній конференції. Раніше Ukraine Business Compact мали бути підписані лише міжнародними компаніями, які будуть інвесторами відбудови України. Проте Глобальний договір ООН в Україні доклав великих зусиль, щоб українські компанії також були долучені до підписання цих важливих Принципів.

До підписання Ukraine Business Compact у червні 2023 року загалом долучилася значна кількість провідних українських національних та міжнародних компаній, серед яких МХП, Епіцентр-К, Астарта, ІТ-Інтегратор, ІНТЕРПАЙП, АТ “Укрзалізниця”, ІМК, Укренерго, Оператор Газотранспортні Системи України, Датагруп-Volia, Метінвест, Капарол Україна, Asters, Auchan Україна, Інфотех, Carlsberg Ukraine, KNESS, Moneyveo, FILM. UA Group, Група Ferrexpo.

Компанії-підписанти Ukraine Business Compact 2023 зокрема взяли на себе відповідальність щодо дотримання сталих принципів інвестування, міжнародної співпраці та національного економічного зростання, що є основою стійкості економіки України в воєнний період та розвитку нашої країни після Перемоги. Слідкувати за перебігом Ukraine Recovery Conference 21-22 червня 2023 року онлайн ви можете за посиланням на офіційній сторінці організатора Commonwealth & Development Office Уряду Великобританії або на сторінці конференції.

Поділитися статтею:
Українські компанії-підписанти Ukraine Business Compact будуть представлені на Ukraine Recovery Conference 2023

21 червня у Лондоні розпочнеться друга щорічна міжнародна конференція з питань відновлення України Ukraine Recovery Conference 2023. Минулого року конференцію URC2022, яка відбулася 4-5 червня 2022 в Лугано, Швейцарія, відвідали понад 1000 осіб та 58 міжнародних делегацій (представники урядів та міжнародних організацій) взяли участь в запуску політичного процесу відновлення України в ході її проведення. За […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/ukraine-recovery.png
Скопійовано!