17 Квітня, 2024
Час читання: 2 хв.

уВогні: геймифікована платформа для збору донатів на підтримку ЗСУ

Громадська організація “Сruel Crew”, засновниками якої є Тарас Джул та Володимир Ждан, разом із львівським волонтером Володимиром Андрєєвим й айтівцями з компанії Indeema Software створили геймифіковану платформу уВогні для збору коштів для ЗСУ.

уВогні – це геймифікована вебплатформа, яка дозволяє користувачам в режимі реального часу знищувати військові й інфраструктурні об’єкти, розміщені на карті росії, обираючи їх за реальними координатами. Кожен охочий може долучитися до збору та знищити один із військових обʼєктів на віртуальній карті. Для того, щоб задонатити потрібно обрати на карті обʼєкт, засіб для знищення, який відповідає сумі донату, спосіб оплати та натиснути “Знешкодити”. Процес знищення супроводжується анімацією та звуковими ефектами.

Головна мета – зібрати 100 мільйонів гривень на закупівлю 5000 FPV-дронів та забезпечити ними підрозділи ЗСУ. Вся команда працює на волонтерських засадах, а 100% зібраних коштів піде на закупівлю дронів. 

“На жаль, навіть існуючі фонди та організації не можуть повністю задовольнити потреби в дронах, що стає критичним для нашої обороноздатності. Тому ми створили платформу уВогні, щоб спростити та зробити емоційно залучаючим процес збору коштів. Більше дронів – більше знищеної ворожої техніки”, – ділиться львівський волонтер Володимир Андрєєв.

За місяць роботи фонд ГО “Сruel Crew” вже передав два універсальні радіокеровані комплекси вартістю більш ніж 500 тисяч гривень, і продовжує збирати кошти на дрони. Пташки будуть передаватись 8 полку ССО, 65 ОМБр, 80 ОМБр, 1 ОШБ “Вовки Да Вінчі”, 79 ОМБр, 8 ОГШБ та за запитом інших військових формувань. 

Основна ідея проєкту уВогні полягає в тому, щоб змотивувати українців (й не тільки) долучатись до зборів, які так необхідні нашим захисникам, а також нагадати наскільки великому ворогу протистоїть Україна. Кожна гривня – це реальна допомога нашим військовим та важливий внесок у цю боротьбу.

Закликаємо усіх долучитись до збору. Це не гра – це реальність!

Поділитися статтею:
уВогні: геймифікована платформа для збору донатів на підтримку ЗСУ

Громадська організація “Сruel Crew”, засновниками якої є Тарас Джул та Володимир Ждан, разом із львівським волонтером Володимиром Андрєєвим й айтівцями з компанії Indeema Software створили геймифіковану платформу уВогні для збору коштів для ЗСУ. уВогні – це геймифікована вебплатформа, яка дозволяє користувачам в режимі реального часу знищувати військові й інфраструктурні об’єкти, розміщені на карті росії, обираючи […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/cover-4.png
Скопійовано!