6 Жовтня, 2022
Час читання: 2 хв.

В Естонії завершили збір на дрони для українських захисників

ІТ-компанія ELEKS і 1175 естонців/-ок і компаній зібрали всю необхідну суму, 380 000 євро, на 2 високоякісні розвідувальні БпЛА Threod EOS C VTOL для ССО ЗСУ. Збір організувала естонська ГО Herojam Slava, компанія ELEKS передала більшу частину суми, 252 000 євро, що стало основою для подальшого краудфандингу. 

“Ми чекаємо операторів на навчання в жовтні і відразу після навчання комплект готовий їхати в Україну разом з операторами!” — каже Яніка Мерило, Head of ELEKS Tallinn Branch Office та співзасновниця ГО Herojam Slava

“Україні потрібні очі в небі, щоб вигнати окупантів. Threod — один із провідних у світі розвідувальних дронів, який уже 7-8 років показує себе на полі бою”, — пояснює Яак Еннусте, співзасновник ГО Herojam Slava та естонський IT-підприємець. 

EOS C — це надзвичайно потужний електричний БПЛА VTOL з найкращими у своєму класі польотними характеристиками та багатьма унікальними функціями. Це комплексна, але зрозуміла у використанні система з можливостями, які зазвичай є лише на великих платформах. 

«Мартін Лютер Кінг казав, що той, хто приймає зло без опору, стає його співучасником. З перших днів російської агресії у 2014 році команда ELEKS прийняла чітке рішення, що не буде бездіяльною, а з початку повномасштабної війни в лютому 2022 року ми вирішили використовувати весь наш вільний грошовий потік для боротьби зі злом», – зазначає CEO ELEKS Андрій Крупа. 

Для ELEKS патріотизм та робота задля розвитку й блага України завжди були важливими цінностями. Одним з найближчих партнерів ELEKS є фонд “Повернись живим”, також з початку повномасштабного вторгнення ми регулярно підтримуємо ЗСУ. Наші спеціалісти організували активний волонтерський рух, а компанія допомагає їм ефективно закривати збори, підтримує їхні ініціативи, поширює інформацію серед спеціалістів. 

Детальніше про збір та організацію на сайті Herojam Slava.

Поділитися статтею:
В Естонії завершили збір на дрони для українських захисників

ІТ-компанія ELEKS і 1175 естонців/-ок і компаній зібрали всю необхідну суму, 380 000 євро, на 2 високоякісні розвідувальні БпЛА Threod EOS C VTOL для ССО ЗСУ. Збір організувала естонська ГО Herojam Slava, компанія ELEKS передала більшу частину суми, 252 000 євро, що стало основою для подальшого краудфандингу.  “Ми чекаємо операторів на навчання в жовтні і […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/v-estoniyi-zavershyly-zbir-na-drony-dlya-ukrayinskyh-zahysnykiv_63bd839ad22d9.png
Скопійовано!