28 Вересня, 2021
Час читання: 3 хв.

Вересневі Зустрічі з Першокурсниками Навчальних Програм Кластера

 

Завершується перший місяць навчання для студентів бакалаврських програм Львівського IT Кластера в ЛНУ імені Івана Франка. Команда експертів влітку працювала над вдосконаленням діючих та впровадженням нових проєктів. Впродовж вересня відбулись зустрічі експертів, лідів програм з першокурсниками, на яких студенти більше дізналися про навчальні та кар’єрні можливості, які відкривають обрані ними навчальні програми.

У Львівському університеті імені Івана Франка  вже запущено 8 бакалаврських програм, що були розроблені із залученням експертів компаній ІТ Кластера, а саме:

  • Statistics and Data Science
  • Data Science & Intelligent Systems
  • Software Engineering
  • Sensor and Analytical Systems 
  • HR Management 
  • Cybersecurity 
  • Electronics and Computer Systems 

Сумарно на цих програмах зараз навчається майже 300 першокурсників.

img_0041

“Львівський університет співпрацює з величезною кількістю ІТ-компаній, кожна з яких робить свій внесок у розвиток ІТ-освіти. Участь ІТ Кластера в процесі розбудови такої співпраці дуже важлива, адже часто саме команда спільноти є майданчиком для дебатів та спільних рішень. Одним із помітних результатів співпраці між Університетом та ІТ-компаніями за участі ІТ Кластера  є нові освітні програми, які користуються особливою популярністю в абітурієнтів, а згодом і студентів. Варто зазначити, що ми регулярно проводимо моніторинг якості таких програм, а також задоволеності усіх стейкхолдерів. Результати таких моніторингів підтверджують, що тісна співпраця з потенційним роботодавцем, залучення його до навчального процесу, однозначно додає переваг на освітній програмі”, – ділиться думками проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ імені І.Франка Віталій Кухарський.  

Цьогоріч зустрічі зі студентами усіх програм вдалося провести наживо. Більшість подій відбулися в університеті, а першокурсники програм “Cybersecurity” в ЛНУ імені Івана Франка та ЛДУБЖ отримали змогу зустрітися зі своїми лідами та представниками Львівського ІТ Кластера на терасі SoftServe HQ, фахівців якої значно докладаються до підтримки цих програм.

img_0550

“Львівський ІТ Кластер вже протягом 4 років плідно працює з ЛНУ ім. І. Франка над розвитком бакалаврських програм в напрямку ІТ. Щороку спільно з експертами ми переглядаємо та вдосконалюємо навчальні плани. Завдяки плідній співпраці зростає й кількість та якість вступників, і це найкращий показник успішності наших спільних зусиль”, – розповіла Христина Горбась, керівник освітнього напрямку Львівського IT Кластера.

На всіх зустрічах керівники програм від Львівського університету імені Івана Франка говорили з першокурсниками про особливості навчання на обраних факультетах, ліди з ІТ-індустрії торкалися питань проходження практики та стажування в компаніях, які вони представляють, а також відповідали на запитання першокурсників.

img_0226

Менеджер освітніх проєктів Львівського ІТ Кластера Олег Леськів знайомив студентів з основними напрямами роботи, зокрема, з головною освітньою ініціативою спільноти – проєктом ІТ Expert. Саме в межах цього проєкту студенти-першокурсники матимуть змогу працювати в командах над обраними проєктами під керівництвом досвідчених менторів від сфери ІТ. Окрім того, на зустрічах було анонсовано запуск закритої рекрутингової платформи, яка буде доступна виключно студентам і випускникам бакалаврських програм Кластера, а також компаніям-членам спільноти. 

“Завдяки Львівському IT кластера, я та наш потік мали можливість дізнатися, як багато роботи та зусиль було вкладено у спеціальності нашого університету. Враження дуже позитивні! Було дуже цікаво поспілкуватися з лідами та представником Львівського ІТ Кластера. Сподіваюся, що в найближчому майбутньому ми зможемо більше контактувати і співпрацювати. Мене надихнуло бажання Львівського IT Кластера розвивати техосвіту у вищих навчальних закладах, а також їхня допомога у працевлаштуванні студентів. Дорога до мети буде нелегкою, але я впевнена, що це того вартує!” – прокоментувала Вікторія Мотько, староста групи на програмі Statistic and Data Science.

 

 

Поділитися статтею:
Вересневі Зустрічі з Першокурсниками Навчальних Програм Кластера

  Завершується перший місяць навчання для студентів бакалаврських програм Львівського IT Кластера в ЛНУ імені Івана Франка. Команда експертів влітку працювала над вдосконаленням діючих та впровадженням нових проєктів. Впродовж вересня відбулись зустрічі експертів, лідів програм з першокурсниками, на яких студенти більше дізналися про навчальні та кар’єрні можливості, які відкривають обрані ними навчальні програми. У Львівському […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d0b5d180d0b5d181d0bdd0b5d0b2d196-d0b7d183d181d182d180d196d187d196-d0b7-d0bfd0b5d180d188d0bed0bad183d180d181d0bdd0b8d0bad0b0d0bc_62f86861ea6a3.png
Скопійовано!