5 Жовтня, 2022
Час читання: 3 хв.

Відкрився Центр ментального здоров’я створений за підтримки Кластера та компаній спільноти

5 жовтня Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською міською радою та Першим медичним об’єднанням Львова відкрили Центр ментального здоров’я. У закладі працюють психотерапевти, психіатри та психологи, які надають допомогу учасникам бойових дій, внутрішньо-переміщеним особи та всім, хто потребує підтримки у такий непростий час.

Вартість створення Центру сягає понад 5 500 000 гривень. Львівський ІТ Кластер та компанії спільноти покрили витрати пов’язані з ремонтними роботами та облаштуванням приміщень. Одним з найбільших благодійників проєкту стала компанія Кластера JustAnswer.

“Центр ментального здоров’я – неймовірний. Коли я кілька місяців тому дізнався про цю ідею, ми одразу вирішили її підтримати. Я вражений, що всього за кілька місяців ви реалізували те, що  у США, мабуть, реалізовувалось би кілька років. Таке швидке втілення проєкту дає мені надію, що вас точно вистачить сил перемогти у цій війні та швидко відбудувати Україну, якщо ви змогли за чотири місяці збудувати Центр ментального здоров’я”, – розповідає Енді Курціг, СЕО JustAnswer.

Створення Центру ментального здоров’я підтримали ще дві компанії Львівського ІТ Кластера: DataArt та Tietoevry. На знак вдячності, всім компаніям вручили подяки від Львівської міської ради.

“Нам приємно бути частиною такої важливої ініціативи. Для нашої компанії дуже важливо підтримувати українців в цей складний час”, – додає Іван Коржов, Country manager Infopulse, яка є частиною Tietoevry.

“Львівський ІТ Кластер та його учасники з першого дня повномасштабного наступу активно підтримують країну та долучаються до важливих проєктів, які приближають нашу перемогу та допомагають українцям”, – продовжує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера. “Тема ментального здоров’я сьогодні надзвичайно важлива. Перед нами попереду багато роботи та викликів, для цього потрібно багато внутрішнього ресурсу. Переконаний, що Центр ментального здоров’я стане саме тим місцем, де наші військові, їхні родини та всі, хто цього потребує, зможуть відновитися”.

Потрапити на безкоштовний прийом у Центр можна за скеруванням сімейного лікаря. Консультації без скерування – платні. Але їх вартість нижча ніж у приватних закладах. У Центрі діє дванадцять кабінетів для індивідуальних прийомів та зал для групової терапії. В Центрі уже працюють вісім фахівців, які спеціалізуються на лікуванні тривожних, невротичних і психосоматичних розладів, розладах харчової поведінки, панічних атаках тощо.

“На мою думку, мільйони людей після закінчення війни потребуватимуть психологічної реабілітації. Сьогодні у Львові ми вибудовуємо цілу систему таких центрів, щоби допомогти кожному, хто цього потребує. Тому підтримка ІТ-сектором таких проєктів є дуже важливою”, – додає Андрій Садовий, міський голова Львова.

Заклад працює на базі амбулаторно-клінічного центру в Першому медичному об’єднанні Львова, за адресою: вулиця Івана Мазепи, 25. Він є частиною великої ініціативи будівництва Національного реабілітаційного центру “Незламні”.

Поділитися статтею:
Відкрився Центр ментального здоров’я створений за підтримки Кластера та компаній спільноти

5 жовтня Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською міською радою та Першим медичним об’єднанням Львова відкрили Центр ментального здоров’я. У закладі працюють психотерапевти, психіатри та психологи, які надають допомогу учасникам бойових дій, внутрішньо-переміщеним особи та всім, хто потребує підтримки у такий непростий час. Вартість створення Центру сягає понад 5 500 000 гривень. Львівський ІТ Кластер […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/vidkryvsya-czentr-mentalnogo-zdorovya-stvorenyj-za-pidtrymky-klastera-ta-kompanij-spilnoty_63bd83a74826d.png
Скопійовано!