Новий Учасник Львівського ІТ Кластеру – Компанія ViSoft

14 Nov, 2019

Новий учасник Львівського ІТ Кластеру – компанія ViSoft!

ViSoft – міжнародна компанія з головним офісом у Німеччині та центром розробки у Львові. ViSoft Development Center заснований у 2006 році.

Місія компанії є головним стимулом для щоденного росту та розвитку. ViSoft створює власний продукт та сервіси для дизайну інтерєрів, які успішно використовуються в 87 країнах на 22 мовах. B2B2C система компанії покращує життя клієнтів та клієнтів клієнтів. І звучить:  “Champions in Worldwide Championship”.

Використовуючи .net, WPF, directX, Unity 3D і Flutter ViSoft створює ряд десктопних, он-лайн та мобільних програм, які об’єднані в одну систему.

ViSoft cтворює продукти та сервіси з любов’ю. Технічні спеціалісти компанії розробляють унікальні технічні рішення, які приймають участь у міжнародних виставках Європи та США.

img_0881
Найкраще, що є у ViSoft – це команда! В офісі панує сімейна атмосфера. ViSoft пишається, що частина команди з ними з моменту заснування компаніі, а це 13 років. Також, у ViSoft є нові молоді члени команди, що створює ідеальну комбінацію досвіду, знань та енергії.  ViSoft любить організовувати незабутні поїздки та здружувальні заходи для команди, як в Україні так і за кордоном. Одні з останніх відбулись в Словенії та Нідерландах.

На думку Олександра Варнакова, СЕО, ViSoft:Партнерство з Львівським ІТ Кластером – важливий крок для нас. З ростом нашої компаніїї я відчуваю бажання команди бути не лише успішним гравцем ринку, але й частиною соціально активного бізнесу. З нетерпінням чекаємо обміну знаннями між учасниками кластеру. Будемо також раді поділитись нашим досвідом в розробці та підтримці успішних продуктів. 

“Львівський ІТ Кластер відкритий для нових ідей та можливостей співпраці. Я сподіваюся, що ViSoft стане активним членом нашої спільноти та сприятиме старту та реалізації наших проектів,” – каже Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.